Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gáz, ha Ukrajnáról Csernobil...

Gáz, ha Ukrajnáról Csernobil jut eszembe?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem, de ha majd sokat olvasol és utazol is mellé, ki fogsz tűnni a szürke, kommersz birkanyájból.

ezen munkálkodj.

2021. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jártál Ukrajnában és igazából semmit nem tudsz róla, akkor mi más jutna eszedbe, mint a híres Csernobil??

Ha egy külföldit is kérdezel, hogy tudja-e milyen Magyarország, nem lesz róla emléke, csak az amit szajkóznak rólunk állandó jelleggel, mással nem tudja összekötni.

Csernobilt meg azért rendesen nyomatják, legalább tudod összekötni ukrajnával, szerintem sokaknak az se megy.

2021. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen az utóbbi időben leginkább Csernobil megy a nemzetközi médiában az ukrán vonatkozású témák közül. Meg persze a fegyverzörgetés a keleti végeken. Nem gondolom, hogy ez neked gáz.


Ami gáz, az az, ha bele is nyugszol ebbe a negatív Ukrajna-képbe. Nem, nem állítom, hogy maga a földi Paradicsom, de hogy méltatlanul alulértékelt, mint turisztikai célpont, abban egészen biztos vagyok.

2021. jún. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem gáz, viszont lemaradsz Európa egyik legérdekesebb országáról. Edsig nagyjából 6 hetet töltöttem különböző pontjain, imádtam az egészet.
2021. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagy gáz. Sokan vannak így. Csak kicsit ciki....
2021. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!