Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba való regisztrálá...

Görögországba való regisztráláskor a család összes tagját kell külön e-mail címmel, külön regisztrálni?

Figyelt kérdés
Amikor regisztráltam én, akkor megadtam a travel companions résznél az összes családtagot akivel utazok, személyi számmal együtt. Valahol azt olvastam, hogy külön kell regisztrálni az együtt utazókat. Számomra logikus lenne, hogy ha ennél a résznél beírtam mindet, akkor nem kell mindenkire ugyanígy megtenni. Valakinek tapasztalat?

2021. jún. 26. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Külön kell regisztrálni. A kontakt visszakövetés miatt kell megadni, hogy kikkel utazol.
2021. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most viszont ezt találtam:

A látogatókra vonatkozó követelmények


Érkezés előtt:

A turistáknak legkésőbb a Görögországba érkezésüket megelőző nap 23:59-ig ki kell tölteniük az utasazonosító formanyomtatványt (PLF), és részletes tájékoztatást kell nyújtaniuk indulási helyükről, a más országokban való korábbi tartózkodásuk időtartamáról és a Görögországban való tartózkodásuk címéről. Többszöri tartózkodás esetén legalább az első 24 órában meg kell adniuk a címet. Családonként egy PLF-et kell benyújtani.


[link]

2021. jún. 26. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 hete mentünk. Regisztráltunk külön mindenkit, nem volt gond. Haverék akik jöttek volna velünk egybe csinálták az egész családot és nem engedték őket fel a repülőre.
2021. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Akkor regisztrálunk külön mindenkit. Az a biztos. Bosszantó, hogy még a hivatalos oldalakon is ütik egymást az információk.
2021. jún. 26. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:

4

Jah tényleg nagyon gáz hogy a konzuli szolgálat az adott ország turisztikai hivatala meg a sok önjelölt szakértő nlcafés újságíró és társaik egymásnak homlok egyenest ellentétes dolgot állít, vagy csak félinformációkat ad és valakiknek emiatt meghiúsul a nyaralása.

2021. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik utazási iroda azt írta, hogy 2 év alatti gyerekeket is regisztrálni kell külön. Valakinek erről van infója? Ez hülyeség nem? Kisbabának se teszt, se oltás nincs ugye.
2021. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Miért ne kellene teszt?

2021. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

12 év alatti gyermektől nem kérnek tesztet, oltásit az biztos. A regisztrációt viszont én megcsinálnám neki is, abból baj nem lehet, ha neki is van, abból viszont még igen, ha nincs.

Az indulási reptéren (nekünk Schwechat volt) egyébként ellenőrizték a tesztet/oltási igazolást és a QR kódot,valamint a görög reptéren is, plusz minden kb. 5. embert kivettek a sorból és elküldték egy ellenőrző tesztre.

Még egy info: olyan tesztet kérnek amin szerepel útlevél vagy személyi igazolvány szám, alapból sok helyen nem írják ezt rá, úgyhogy érdemes kérni, de mi csak simán felírtunk magunknak tollal a kinyomtatott teszteredményre, nem volt vele gondjuk.

2021. júl. 3. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!