Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Athénban?

Voltatok már Athénban?

Figyelt kérdés
1 hét múlva megyünk, és érdekelne kinek hogy tetszett. Nekem igazából a tipik fehér épületek kék kupolával jönnek be pl Santorini de le lettem szavazva. Engem különösebben nem vonz se az Akropolisz se a sok régi épület, inkább mennék egy jó kis szigetre, vagy egy forgalmas, nyüzsis központba, ahol finom tengeri herkentyűket tudok enni, borozni, esetleg picit vásárolni. Nem ez lesz életem nyaralása az tuti

2021. júl. 25. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Athén nem annyira érdekes. Van az a pár történelmi épület aztán annyi. Kajálgatni nem rossz, de egy hosszú hétvégénél többet nem érdemel. Amúgy kompozzatok át Aeginára meg Agistrire. Két szép kis sziget elég közel, 1-1 napos strandolós kirándulásnak ideális.
2021. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Jajj, nálunk ugyanez volt tavaly júliusban. Korábban csak rosszakat hallottam az ismerőseimtől Athénról. Én Mykonoszra szerettem volna menni, de a haverom kötötte az ebet a karóhoz, nem engedett Athénból.

Voltam már egy pár helyen, mindenhova visszamennék, Athént kivéve. Iszonyat szutykos. A belvárosban az Airbnbnk mellett a járdán ülve fényes nappal lőtték magukat tűvel a drogosok. Voltak olyan részek, hogy ha nem tudom, hogy nem, azt hiszem Pakisztánban vagyok.

A Pantheon messziről gyönyörű, közelről ronda. Konkrétan egy rozsdás daru lógott a közepén:DDD Az volt a szerencsém, hogy pár nap volt a 25. születésnapomig, úgyhogy ingyen mentem be. A haveromnak ez 20 eurójába fájt. A Zeusz templom 3-4 romos oszlop egymás mellett. A pozitívum az, hogy finomakat lehet enni, és a tengerpart (ami a belvárostól 40 perc metró + 20 perc busz) szép. Még a haverom is azt mondta, hogy megbánta, hogy nem Mykonoszra mentünk, pedig ő erőltette Athént.

2021. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként ha így indulsz neki, akkor biztos nem ez lesz életed nyaralása.

Pedig Athénban lenne mit látnod: tudod, ókori kultúra, építészet, a művészetek és tudomány szentélyei.

Tudom, számodra csupa ismeretlen szavak.

2021. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj hármas, remélem a a tonnányi szeméttől és a drogosoktól is orgazmusod van.
2021. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Attól, hogy engem ezek nem kötnek le, attól még az összes szót, fogalmat ismerem. Képeken láttam (nem csak az interneten, tankönyvben is), elég is volt. Romos épületek, számomra ennyit jelentenek, de tudom-tudom történelmi múltuk van, istenesíteni kell mindet, mert különben egy tudatlan analfabéta vagyok. (Ja nem🙃 tanultam én is törit, sőt tisztában vagyok mindennel)
2021. júl. 26. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!