Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában milyenek az...

Ausztriában milyenek az élelmiszerárak?

Figyelt kérdés
Elsősorban szupermarketekre gondolok, például egy kinti Spar drágább-e, mint egy itthoni és ha igen, mennyivel? Esetleg mik azok a termékek, amik sokkal drágábbak, vagy van-e olyan termék, ami esetleg olcsóbb is, mint itthon?

2021. júl. 31. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen random. Talán kicsit drágább, de minőségibb is a kínálat , viszont egy csomó termék, különösen nagy tételben vásárolva , pláne akciózva, olcsóbb tud lenni. Kivéve vasárnap, mert akkor nem kapsz semmit :)
2021. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Egy korábbi hasonló kérdésre válaszoltam, onnan idemásolom a válaszom egy részét.

Pont Ausztriában voltam és pár dolgot felírtam kíváncsiságból.


2kg narancs 2.2€helyett 1.5€ (kb 800Ft helyett 550) Tegnap pont vettem itthon 2kg narancsot, 650-ért.


Sertésszeletet néztem, 7.5€ akciósan (2700Ft) itthon 1600 körül van. Actimel 0.25€ (90Ft) itthon 100Ft. Kígyóuborka 0.5€(180Ft) itt 140.


De nemrég volt Asti Martini pezsgő 2.5€-ért (900Ft) ez itthon 1800-2500 Ft.


Szóval valami drágább, valami olcsóbb, de ezeket is csak egy-egy üzletben néztem, az itthoni boltok árai sem egyformák.

2021. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!