Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kefalónia mennyire zsúfolt?...

Kefalónia mennyire zsúfolt? Hová érdemes menni, melyik városban érdemes szállást kivenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk nagy utazók, de azért voltunk már pár helyen a munkánkból kifolyólag (akár messzebb is mint Kína, Korea vagy Amerika) de nyaralni valamiért mindig Horvátországban szoktunk. Nyilván ennek az egyik oka az anyag oldal, a másik a meg kényelem, hogy közel van, autóval is megközelíthető. egyébként már azért is nagon hálás vagyok, hogy ezt is megengedhetjük magunknak.🙏

Viszont 2019 óta, mikor született az első gyerekünk nem voltunk.

Idén bevállaltuk Krk szigetet, és végül is jó volt, de rettentően túlzsúfoltnak éreztem, egy melegebb napon annyian voltunk a homokos strandon hogy már rendesen rosszul éreztem magam. Egyébként fb meg különféle Csoportokban, fórumokon is azt látom, olvasom hogy mindenki ezt írja a horvát régiókról. Benne van vszeg az is, hogy Krk szigetre mentünk, mert a közelsége miatt biztos sokan választják. Kettesben mi pl mindig délebre utaztunk, de kicsi gyerekkel ezt azért nem akartunk bevállalni..basszus így is 2x 9 ótàt utaztunk Budapest mellől...oda baleset, vissza bp miatt. Pedig oda 4.30 körül indultunk...szóval ez azért durva.

Summa summárum azon gondolkoztam hogy ezek utàn érdemes lenne elgondolkozni rajta hogy kimozduljunk a komfort zónánkból és más uticél után nézzünk. Kefalóniàval már évek óta szemezünk egyébként is. 2 órás repülőn utat, talán már a jövőre 3,5 évesem is kibírna.

Akik oda jártok mesélnétek róla? Hova érdemes menni pl? Melyik részek zsufoltak pl, ahova ne menjen aki nem szereti a tömeget? Hol nyugisabb, mennyire vad a tenger?

Egyébként olyan helyeken szeretünk megszàllni ami nem nagyvàrosban van, inkàbb kisebb tengermenti településeken, ha van bolt az szuper pl, de a nyüzsisebb helyeket elkerüljük szállás szempontjából.



2021. aug. 7. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!