Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok Kefalonia után...

Mit gondoltok Kefalonia után melyik szigetre érdemes elmenni Görögországban?

Figyelt kérdés
Voltunk már Nei Poriban, Zakynthoson és tavaly Kefalonián. Kefalonia után nem szívesen mennénk már vissza Nei Poriba, illetve Kefalonia tetszett eddig a legjobban. Mit ajánlanátok Kefalonia után?

2019. jan. 23. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam az említett helyeken, de az abszolút favorit nekünk Lefkada, Kefalonia csodálatos, de nem tetszett annyira, mint Lefkada, így azt ajánlom.
2019. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Thassos gyönyörű hely érdemes elmenni mi egyszer voltunk és azonnal bele szerettünk azóta majdnem minden évben meglátogatjuk a szigetet!
2019. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ti egyénileg vagy utazasi irodával utaztok? Ha irodával, akkor melyiket ajánlanátok?
2019. jan. 23. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, mi egyénileg szoktunk mindenhova menni, így nem vagyunk annyira "kötöttek". Ha az irodát preferálod, akkor Apollon travel oldalán nézz szét, csak jókat hallottam róla.
2019. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Rodosz ön voltam az is szép hely
2019. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fremen72 válasza:
Szerintem Kefa szebb. Nem (csak) a felkapott helyeket kell megnézni. A Fteri beach pl veri a Mirthost.
2019. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!