Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik fapados légitársaságot...

Melyik fapados légitársaságot választanátok Európán belüli utazásra?

Figyelt kérdés
Írhattok mást is, ha esetleg eszetekbe jut, én csak ezeket ismerem.

2022. jan. 9. 16:53
A kérdező szavazást indított:
WizzAir
RyanAir
25 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Hát attól is függ, hogy hova szeretnél menni. Pestről hiába szeretnél Hollandiába menni Ryanairral, vagy Prágába Wizz airrel. Amúgy a Ryanairt, mert olcsóbb, és azt a 1,5-2 órát kibírod egy leheletnyivel kényelmetlenebb körülmények között is.
2022. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
75%
Ha csak azt venném figyelembe a választáskor, hogy melyik az olcsóbb, az nyilván változó lenne. Azonban ha azt is figyelem, hogy melyik cégnek milyen a hozzáállása az utasokhoz, hogy melyik társaság nem csak arra megy, hogy jól lehúzzon téged, akkor ezek közül egyértelműen a Ryanair-t választanám. Legtöbb esetben olcsóbb is, a menetrendje is barátságosabb a népszerű desztinációkra, és tényleg nem csak arról szól, hogy jól lehúzzanak a priority-vel meg a feladott poggyászokkal. Szóval igen, én a Ryanair-t választanám.
2022. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%
Európán belül nincs távolság. Inkább vonattal megyek. Repülöt 8-10 óránál hosszabb utakra választom. Akkor viszont nem fapadost.
2022. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Akkor zötykölődj 10 órát egy vonaton! Nem ez volt a kérdés.
2022. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
70%
Valóban nincsenek távolságok, teljesen megéri egy Budapest-Párizst megtenni vonattal és 15 órát rajta ülni, ahelyett, hogy elrepülnék mindent beleszámítva kb. 6 óra alatt (és akkor sokat mondtam). Teljesen igazad van! Az áráról nem is mondok inkább semmit...
2022. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
A Wizz szerintem csilliószor korrektebb cég, de igazából teljesen mindegy, ha épp a Ryan olcsóbb, akkor azzal megyek.
2022. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 qkker1 ***** válasza:
71%
Németországba az Eurowingsszel jártam ki.
2022. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Wizz, Ryanair, Norwegian, SkyEurope, Vueling, Jet2.com, AirBerlin, easyJet.
2022. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kettot soha. Easyjet, Jet2.
2022. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

WizzAirrel szoktam, ha meg oda járat, ahova szeretnék menni.

De ha nem, akkor más is jó. Attól függ, hogy melyik a legkényelmesebb (pl. normális időben induljon, érkezzen. Ha van átszállás, legyen elég idő, de ne kelljen fél napot várni.)

2022. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!