Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik fapados légitársaságot...

Melyik fapados légitársaságot választanátok Európán belüli utazásra?

Figyelt kérdés
Írhattok mást is, ha esetleg eszetekbe jut, én csak ezeket ismerem.

2022. jan. 9. 16:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#20 szeptember 10-25ig néztem
2022. jan. 10. 16:57
 22/29 anonim ***** válasza:
Szeptember? Azzal még nagyon ráérsz! Lesz az olcsóbb.
2022. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes megvenni a jegyet? Mennyivel utazás előtt?
2022. jan. 10. 19:06
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Fapadosoknál 6-8 héttel előtte érdemes jellemzően. Bariba 15-nél többért nem vennék retúrt, de olyan 8 az ideális :D
2022. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szóval akkor júliusban ráér megvásárolni a jegyet?
2022. jan. 10. 21:06
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd folyamatosan, és akkor vedd meg, ha ideális az ár. Ha az időpont rugalmas, akkor azzal is tudsz "játszani".
2022. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azt is érdemes nézni az időtartam hossza miatt, hogy akár körbejártok egy csomó másik helyet és például Nápolyból vagy Rómából jöttök haza. Egy hét pancsolás Bariban, utána meg egy hét nézelődés simán belefér.
2022. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Sokat segít, hogy ennyire közvetlen válaszokat kapok!
2022. jan. 11. 09:50
 29/29 anonim ***** válasza:

Minden relatív. Ha ismered és betartod a társaságok eltérő szabályait, akkor mindkettő rendben van, kb. ugyanazt nyújtja hasonló áron. Van, akinek ez elég, van akinek kevés. Fő különbség, hogy a Wizz magyar központú, esélyes, hogy több a magyar utaskísérő, könnyebb lehet velük szót érteni.


Engem pl. fapados még sosem hagyott ott sehol, még csak késni se nagyon késtek (egyszer próbáltak extra ingyen jegyet és pénzt ajánlani is, ha vállalom, hogy nem utazom, de mivel nem fért bele az időmbe, így nem vállaltam - más viszont örült a lehetőségnek).


Nem fapados interkontinentális járatnál viszont romlott el a gépem még az indulás előtt. Így a 10 órás útra 24 órás késés jött rá. Közvetlen járatból meg 3 átszállás, más országokban, mint ahova indultunk és a csomagok meg még napokkal később jöttek meg. Igaz nem a társaság hibája volt és pénzben aztán kártalanítottak is érte (lényegében visszafizették a repjegy árát), de a teljes nyaralás felborult, kellemetlen rohanássá vált és lerövidült miatta, vajon megérte?

2022. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!