Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik fapados légitársaságot...

Melyik fapados légitársaságot választanátok Európán belüli utazásra?

Figyelt kérdés
Írhattok mást is, ha esetleg eszetekbe jut, én csak ezeket ismerem.

2022. jan. 9. 16:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Amelyik normális áron és időben elvisz oda, ahová repülni akarok. Igazán minimális a különbség, nem 10-14 órás repülőútról beszélünk.
2022. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%
@11 Nagyjából itt a lényeg, néha feltűnik egy Bécsig is csak Lufthansaval utazni hajlandó nagypolgár, de Európán belül nyolcszor annyit fizetni egy szendvicsért meg azért, hogy 4 éves A320 helyett egy 39 éves 737-tel repülhess, szerintem konkrétan lúzerség.
2022. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mindkét légitársaságnál megnéztem 6-8 helyet, ami szóba jöhetne és azt vettem észre, hogy a RyanAir ilyen tízezrekkel kevesebb.


Oda-vissza WizzAirrel 80-90 ezer forint fejenként, RyanAirrel 50-60 ezer forint fejenként.


Ez alapján maradok a RyanAirnél. Igazából nekem teljesen mindegy, a lényeg, hogy olcsóbb legyen és vigyen el oda, lehetőleg akkor, amikor szeretném. Nem fontos más.

2022. jan. 10. 14:31
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

Ezeket csak ha nincsen más.


A Wizz simán ott hagyja az utasokat, hogyha olyanja van (nemrégen volt belőle elég komoly balhé is, mindenféle bllshtekkel a cég részéről), de ismerősömék gépe pl Debrecenbe ment, mert.... hát, azt nem közölték velük, hogy miért ott szállt le az esti járat. WTF?

2022. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14 hát, ez tényleg rossz és benne van a rizikó a fapadosoknál, de sajnos jelenleg nekem nagyon számít, hogy a fapadossal mondjuk 70 ezer forintból megjárjuk oda-vissza, vagy megyek Lufthansaval, ami tök jó tényleg, de csak kettőnknek oda vissza a repjegy 190 ezer forint.


Azért szétnézek még, de valószínű, hogy csak ez a kettő opció közül fogok tudni választani.

2022. jan. 10. 14:39
 16/29 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg az a fontosabb, hogy melyik a kevésbé rossz.
2022. jan. 10. 14:40
 17/29 anonim ***** válasza:

@14 Ezekből azért van ennyivel több hír, mert összes repült magyar út igen jelentős százalékáért felelős a Wizz. 35 alatt vagyok, nagyjából 400 legnyi repüléssel eddig a hátam mögött, az egyetlen nagyobb parát a KLM okozta nekem, de végülis 2 nappal tovább hesszeltem Mexikóban, úgyhogy annyira az sem hatott meg, ezen kívül egyszer kellett nagyon futnom a Finn Air késése miatt, de elértem a csatlakozásomat. Slussz. Napi végtelen járattal, aminek a felét magyar utasok teszik ki minimum, annyira nem meglepő, ha ezz van tele a sajtó.


Amúgy hova kerül 35-be fejenként a retúr? Ennyit szerintem talán egyszer ha fizettem Európán belül, még az Emirátusokba meg Kazahsztánba is olcsóbban mentem..

2022. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

14: A Ryanair-ről is voltak bőven cikkek 1-2 éve. És valószínűleg mindegyik fapadosról, és nem fapadosról is.

Én a járvány előtt nagyon sokat repültem munka miatt. Nagyon sok légitársasággal repültem már. Volt jó és kevésbé jó élményem fapadossal és nem fapadossal is.

2022. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#17? Olcsóbban?


Dél-Olaszországba (Bari) néztem, 29.230 ezer forint Oda-vissza/fő.


Ez most akkor sok?

2022. jan. 10. 14:54
 20/29 anonim ***** válasza:
Nagyon sok. Hacsak nem valami "kiemelt" időszakra nézted.
2022. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!