Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg lehet venni olaszorszá...

Tényleg lehet venni olaszországban 50 ezer euroért is lakást?

Figyelt kérdés
Egy olasz hirdetési oldalon találtam ennyiért, de nem tudom jól írták-e, vagy van-e benne valami trükk? Viszonylag jó állapotú 50 nm-es lakást láttam többet is kb 30-40 kilóméterre rómától. Reális lehet ez az ár? Az 50 ezer euro ugyebár 18 millió ft körül van. Magyarországon se nagyon vannak ennyiért lakások.

2022. jan. 24. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7:

Gondolom te is ilyen fotel turista lehetsz, aki életében nem járt sose külföldön, nemhogy Nyugaton.

Bődületesen fel vannak fújva a magyar ingatlanárak? Németre akkor milyen új szót találnál ki? Tudod, ahol például egy ágyat is 400 eurót bérelsz. Az eladásokról meg ne is beszéljünk. Ott is olcsóbbak azok olyan helyeken vannak, hogy szószerint minden a legközelebbi kisvárosban vannak. Bolt is, posta is, hivatal is, busz se jár csak napi kétszer, stb.

2022. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!