Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban olcsóbb nyaraln...

Görögországban olcsóbb nyaralni mint Balatonon?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

"Na,legalább több hely marad idén a törölközőmnek a Balcsin :)"


Hú, de jó neked! Na az én törölközőm ebben az életben biztos nem veszi el a helyet a tiéd elől!



Mikor a szocreál panzió majd másfélszer annyiba kerül, mint egy ciprusi tengerparti apartman... A 40-50 ezres repjeggyel is bőven megéri.


Szerintem a Balatonra már csak az megy, aki nem beszél nyelveket vagy fogalmatlan arról, hogy mi van Magyarországon kívül (plusz ennek a keveréke)

2022. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Vagy akinek ott van nyaralója és rengeteg szép emlék köti a Balatonhoz gyerek kora óta. Ne általánosíts!
2022. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
53%

Olyan pofátlan árak vannak a Balatonon, hogy a görög szállás utazással együtt ugyanannyiból kijön, viszont esélyesebb, hogy nem mos el az eső. A kajaárak sem drágábbak, mint itt. Ha lenne ismerősöm, akivel együtt utazhatunk, inkább levezetném az 1100 km-t.

Így marad Horvátország, ahol a görögnél drágább a szállás, de feleannyira van messze.

2022. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as ép ésszel fel nem fogom, hogy Görögországba miért nem repülővel mész. Lefkadába pl láttam már főszezonban 26-ért retúr jegyet.
2022. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Paczalos István ***** válasza:
Ha szőrén szőrt nézel, a görögöknél kb 30%-al olcsóbban jössz ki. Csak bele kell kalkulálni a nyaralásba az uti költséget is.
2022. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!