Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországba repülőn mik a...

Spanyolországba repülőn mik a beutazási feltételek? Elég egy PCR teszt? Nincs oltásom de úgy hallottam, az EU-n belül már elég enyhék a korlátozások.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
konzuli szolgálat weboldala!!!
2022. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Erre én is kíváncsi lennék, mert én nézem a Konzuli Szolgálat weboldalát (nem Spanyolorszàgot) és ott írják mi kell. De itt gyakorin meg mondják páran hogy semmi se kell EU-n belül már.
2022. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Fölösleges írni állandóan ezt a konzuli szolgálat weboldalt.

Március elejétől megszűnt szinte mindegyik eu-s ország belső schengeni ellenőrzése a vírus miatt.

ha lesz is kinn valaki az max személyit kér,közúti utazásnál.

ha repülővel mész a repülőtársaság kérhet tesztet de érdemes az oldalukon megnézned.

Én járom európát, 6 hete senki nem kért tőlem semmit, egyszer állított meg egy túlbúzgó osztrák,Wohin gehen sie?Mondom Ukrajna...tisztelgett, és tovább is engedett.

2022. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Két dologhoz nem voltz a kérdezőnek esze: hogy beoltassa magát, és hogy elvégezzen egy alap guglizást.

Természetesen remélem vígasztalja a tény, hogy ő az átlag magyar: a buta, lusta trógerfajta.

2022. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Magyarországra vonatkozó aktuális besorolás:


MAGYARORSZÁG TELJES TERÜLETE KOCKÁZATOS BEUTAZÁSI TERÜLET - Hatályos 2022. április 6. napján 24:00 óráig.


Budapestről vagy Debrecenből repülővel történő beutazás esetén (azaz, ha a Spanyolországba tartó repülőjárat Budapestről vagy Debrecenből indul) az előzetes regisztráció (1) c. pont) elvégzése mellett a lentebb meghatározott részletek szerint EU digitális Covid igazolás is szükséges a beoltottságról, a negatív teszteredményről vagy arról, hogy átesett a COVID-19 betegségen.

2022. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4.: Ezen attitűd miatt lett zsinórban 4. alkalommal kétharmada a kormánynak. :) Ez az, butázz, trógerezz csak tovább te entellektüel. :D
2022. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az értelmes és segitő válaszokat köszönöm szépen. :))


Természetesen a google-n néztem de több verziót is találtam. Pontosan ahogyan irjátok. A 'nem kell semmi'-től a 'csak 3 oltás'-ig. A konzuli szolgálat honlapján sem teljesen egyértelmű az információ.


Kedves 4. a válaszod téged minősit nem engem. (Ha nagyon érdekes számodra, akkor elárulom, hogy azért nem oltattam magam mert olyan betegségem van amivel nem javasolt.)


Kedves 6. Köszönöm a válaszodat, meg is mosolyogtam, :) de kérek mindenkit, hogy itt ne politizáljunk. Ne ez legyen egymás minősitésének a helyszine. Tartsuk tiszteletben a 4. válaszoló véleményét és fogadjuk el, hogy van még mit tanulnia.

2022. ápr. 6. 00:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz, bocsi, egyszerűen csak megdöbbent, hogy még mindig akadnak, akik nyomatják ezt az ósdi, agyhalál szöveget. Kész csoda, hogy a laposföldes-alusipkás demagógiát nem vette elő. 🤣
2022. ápr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma éjfélig érvényes szabályok alapján, jelenleg. Regisztrálni kell a spanyol egészségügyi hivatal honlapján, és vagy oltási igazolvány kell, két EU-ban elfogadott, vagy egy keleti vakcina+egy EU-s, ahol a második óta maximum 270 nap telt el. Vagy negatív PCR, vagy igazolás hogy 6 hónapon belül estél át covidon. A betegségről pozitív tesztet kell vinni, orvosi papír nem elég.
2022. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9. Köszönöm szépen.

(Ès akkor lelkesen várom hogy mi lesz éjfél után 😅)

2022. ápr. 6. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!