Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan érdemes lemenni Montene...

Hogyan érdemes lemenni Montenegróba (tengerpart) tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki bevállalt egy hasonló mutatványt. Autó, repülő nem opció. Busz, vonat jöhetne szóba. Belgrádon keresztül, vagy Dubrovnikon keresztül érdemes? Belgrád-Bár éjszakai vonatról esetleg van tapasztalata valakinek?

2022. ápr. 8. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha lesz megint Bp - Split éjszakai vonat, akkor azzal - és utána elvileg van Flixbusz Split és Hercegnovi között...
2022. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Repcsi podgoricába onnan meg busz.
2022. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Montenegróba egyedül repülővel érdemes menni, ami többnyire nem drágább, mint a kerekeken guruló járművek.

Egyébként tudom, a funckcionális analfabéták számára ez nem opció, de ők sajnos a rome2rio oldal olvasgatására is alkalmatlanok lesznek.

2022. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem, miért zárja ki a repülőt....
2022. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3,4


A funkcionális analfabéta az ára miatt zárta ki a repülőt. Az utazás a főszezonban esedékes (augusztus eleje), nem jövő héten és nem október végén. Szeretne magával poggyászt is vinni.

A funkcionális analfabéta, ahogy a kérdésben is leírta, tapasztalatokra (is) kiváncsi.

2022. ápr. 8. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Üzenem a funkcionális analfabétának, hogy lesz az a repülőjegy még olcsóbb is. De szerencsére kizárta ezt az opciót, ezért nem mondom meg, mikor.
2022. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem, hát nem...


Ne is nézegesd a repjegy árakat. Mert a végén még találnál egy 5-6 ezrest oda-vissza. :-D

2022. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekek, megnéztétek a nyári árakat? Az az 5-6000 inkább 20-40 ezer szektoronként augusztusban.


Persze ha 40-50 ezer forintért találsz retúrt, az időnyeresèg miatt akár szálláson is spórolhatsz, szóval lehet, hogy nem ördögtől való az sem.


Ezen kívül a Volánbusz szokott nyaralójáratokat indítani főleg Horvátországba, az sem rossz opció, onnan már elfogadható árakon el lehet buszozni a déli végekről Montenegróba.

2022. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én kocsival megyek, mert onnan mindenfele eltudok menni.
2023. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!