Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia vagy Írország?

Anglia vagy Írország?

Figyelt kérdés

Hárman mennénk dolgozni.


Anglia:

font alapú számla, külföldi bankban kell csinálni.

Kint lakik egy rokonom, sok dologban tudna segíteni

Nehezebb kijutni, de nem lehetetlen


Írország:

Euro alapú számla, Magyarországon is meg tudom nyitni és intézni

Nem ismerünk ott senkit

Könnyebb kijutni, unio


Angolul beszélünk mindhárman.

Hova lenne érdemesebb menni? Több információt egyenlőre nem vettem figyelembe, pl hol lehet jobban keresni, milyen az élet stb. Ezekre lennék kíváncsi. Lebeszélős kommenteket hanyagoljuk, inkább nem is válaszolok rájuk. Köszönöm.



2022. ápr. 26. 01:51
A kérdező szavazást indított:
Anglia
Írország
19 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Írországban is a helyi bankban kell számlát nyitni, hiába euro alapú, nem fognak külföldre utalni neked.


A vilagon semmi értelme ezek alapján vacillalni, az egyetlen ami előnyt jelenthet, az q rokon, bar az sem feltétlenül előny.

2022. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

iBan kóddal olyan számlára utalnak neked, amilyenre akarod. Mikor Németországban dolgoztam ugyanúgy a magyar számlára utalt a német cég és nem kellett külön német bankszámlát nyitnom.

Angliában meg oké, hogy lakik rokonod, de ugyanúgy munkavállalói kell oda neked. Azt meg csak úgy nem nagyon osztogatják már.

Ha van konkrét ajánlatotok akkor inkább Írország.

2022. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 NTBS ***** válasza:
42%
Anglia, mert több lehetőséged lesz. Anglia 60 milliós, Írország 4,5 milliós ország.
2022. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az, hogy a munkát hogy oldjuk meg az rajtunk múlik, ezzel kapcsolatban nem kérdeztem. Az érdekelt elsősorban, hogy hol érdemes nézelődni
2022. ápr. 26. 12:54
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nade mik q szempontjaid? Mert a bankszamla kérdés hm hogy is mondjam, butuska gondolat.
2022. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 BeefEater ***** válasza:

Nyiss helyi bankszámlát mindenképpen.

Ha van olyan végzettségetek, amire kaptuk vízumot akkor szerintem UK. Ha nincs, akkor nincs is választási lehetőségetek.

2022. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Írország, egyértelműen. EU-tag, könnyebb munkavállalás, ráadásul az egész EU-ban Írországban vannak a legmagasabb bérek.
2022. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Angliában vagy Írországban magasabbak az átlagos fizetések?
2022. ápr. 27. 16:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Milyen szakmatok van?
2022. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Informatikus, Mechatronikai technikus, üzletvezető
2022. ápr. 27. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!