Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik európai országból van...

Melyik európai országból van rossz nyaralási tapasztalatod, és mi az?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok országban nem jártam ugyan, de Magyarország. A szálláshely nem olyan, mint amilyennek leírják, a pincér átver, a prímás tahó stb.

Szó sincs arról, hogy sok rossz tapasztalatom volt itthon, meg hogy azért szólom le, mert hát magyar. Nem! De a legtöbb problémám eddig itthon volt. Hozzátenném azt is, hogy nem azért mert itthon nyaraltam sokszor, kint meg csak elvétve.

2022. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Rossz élmény nincs, de Máltán halálra untam magam. Sem a hely nem fogott meg, sem a látvány, sem az ételek, szóval úgy igazán semmi.


Londont nagyon szerettem, de nem kedvelem, hogy annyira rohanós. Nem igazán lehet a helyiekkel vegyülni, mert egy rohanás az egész. Olyan jelentéktelennek és személytelennek éreztem magam. Ettől független bármikor visszamennék.


Ami viszont kegyetlen volt, Tiranában egy hostel, ahol konkrétan az alapvető higiénés feltételek (wc papír, wc deszka, meg úgy egy wc, volt viszont vödör paravánnal, emésztő, meg kerti slag zuhanyozni) sem voltak biztosítva. Azonnal tovább is álltunk, de a hely sem igazán fogott meg.

2022. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Horvátország.
2022. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Medveja szornyu volt. julius vege, jeghideg tenger, kicsi, zsufolt es koszos tengerpart, satrat allitani lehetetlen volt mert tobb ko volt a foldben mint fold. semmi latnivalo, semmi tennivalo. Dubrovnik kur-va messze van, lehetetlen parkolni, semmivel se kulonlegesebb mint barmelyik tortenelmi varosresz. idopocsekolas
2022. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Bulgária. Bár nagyrészt az utazási iroda hibája volt a dolog, de az ország sem tetszett néhány település óvárosát leszámítva (Szozopol például nagyon szép). És közel sem voltak olyan kedvesek, barátságosak a helyiek, mint ahogy híresztelik magukról.
2022. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2-es, hányba történt veled ez az albániai eset? Mert az azért tényleg elég durva... Pedig annyi dícséretet olvastam Albániáról mostanság, meg is fontoltuk, hogy elmegyünk, de hát nem tudom érdemes-e...
2022. máj. 20. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Olvashatsz is, jó arcok. Tény h közlekedési kultúra nincs, a tengerpartok még nem épültek fejlődtek ki európai szintre, de barátságosak és baromi olcsók. Minket egy étterem pincére önköltségen elvezetett a hotelhez amit nem találtunk a saját kocsijával, stb
2022. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Még egy szavazat Maltara. Nem volt semmi rossz élmény de nem ragadott meg.
2022. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Lengyelország, Wieliczka - online jegyvásárlásnál Paypallel lehetett fizetni, meg a lengyel bankok appjaival, sima kártyával nem - ez elég gáz volt.

Szicíliában ami nem turistás hely, az elég szemetes meg gazos. Velencében rettenet a tömeg, legutóbb 2019-ben még egy rablást is láttunk :/

Osztrákoknál egyszer megbüntetett a rendőr a semmire.


De egyik se volt azért annyira vészes hogy az egész országra rossz fényt vessen.

2022. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Moldovában kissé unatkoztam, bár tény, hogy a határellenőrzésekről (Románia felől és Transznisztria, ill Ukrajna felé) azóta is rengeteget sztorizunk. Nem a szigoruk, hanem inkább a bénázásaik miatt.
2022. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!