Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek el nyaralni a...

Hova mennétek el nyaralni a helyemben a kontinensen ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

Idén ősszel szeretnénk elmenni nyaralni a barátaimmal kb 4 éjszakára valahová. Fiatalok vagyunk, néhányunk még mindig egyetemre jár, szóval szeretnénk olcsón megúszni a dolgot. Szerintem max 300-400 eurót szeretnénk költeni fejenként.


2 éjszaka városnézés, 2 nap vidéki túrázgatás lenne az ideális. Valami olyan helyre mennénk, ahol gyönyörű a természet, erdők, esetleg különleges tengerparti szakaszok vannak. A hideg nem feltétlen zavarna minket.


Hollandiából repülnénk/indulnánk, ha ez számít.


Szívem szerint egy skandináv országba mennék, de azok túl drágák sajnos. Jelenleg Lettország első jelöltünk.


2022. máj. 23. 13:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
#10 ez igaz, de 3 napra egy nagy kezipoggyaszba siman belepakol az ember, es ahhoz csak priorityt kell venni. nyaron en egy heti ruhat bele tudok pakolni
2022. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

:D Egy kisebb bőrönd a jegy része, de a priority mellé az extra táskával max 10 euró. Biztosítást sosem kötök, hisz EU-n belül mindenhol érvényes az egészségbiztosításom. Az meg no comment, hogy szerinted napi 20.000 ft csak ételre és szórakozásra nyomorgás.


Most attól, hogy tudom az árakat, az pont nem válaszol a kérdésre, hogy pl Lettországba vagy Litvániába érdemes elutazni.

2022. máj. 23. 17:21
 13/21 A kérdező kommentje:

ma 17:14


A 'nagy' bőrönd a jegy alap része, a priority a második, szék alá helyezendő táskát foglalja magába.

2022. máj. 23. 17:24
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem szoktam szeretni amikor tényleg ennyire felfújják ezt a pénz dolgot külföldön. Mondjuk én mindig többet viszek a biztonság kedvéért, de egyáltalán nem vagyok spórolós. Nem eszünk annyit hogy napi 20 ezer elmenjen, én legalábbis egymagam nem. Szóval én elég "olcsón" megúszom, pedig sosem nyomorgok. Legutoljára Görögországban foglaltam egy apartmant 80 ezerért, 4 napra. Full modern, mindennel felszerelt, igényes apartmant. Más meg szajkózza hogy ez lehetetlen, nem az, szét kell nézni.


Szóval én azért egy kicsit többet vinnék.

2022. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindannyian visszük az euró alapú bankkártyáinkat, amin rajta van kvázi minden pénzünk. Akárhová megyünk, olcsóbb lesz, mint otthon Hollandiában, egyszerűen valahol akarunk húzni egy ésszerű határt. Én tényleg nem a pénzre akartam kihegyezni ezt a kérdést.
2022. máj. 23. 18:13
 16/21 NTBS ***** válasza:
56%
Balti államok, esetleg Balkán.
2022. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%
Magyarország. Ha a Balatont kihagyod az egyenletből, pénzügyileg is jól vállalható a projekt és igazán remek, olcsó helyek vannak pl a Zemplénben, Göcsejben, Zselicben, csak hogy néhány kevésbé felkapott, de gyönyörű vidéket említsek.
2022. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
A kötekedő idiótának üzenem, hogy én most megyek Isztambulba 6 éjszakára szállás (belvárosi airbnb) + repjegy 73 ezer forintért, de ő ettől még krva nagy szakértőnek érezheti magát :D
2022. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Közlekedést hogy gondoltátok? Csak mert a Zemplén pl elég messze van minden reptértől. De ez bármilyen úticélnál felmerül, ha kimozdultok a városból.
2022. máj. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó cucc, hogy néha olyanok adnak tanácsot egy utazási fórumon, akik reptéri illetéket emlegetnek a jegy árán felül. Ennyiből Baltikum, Balkán, Románia, Bulgária, Lengyelország simán megoldható.
2022. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!