Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Bosnyák vagy a Montenegrói...

A Bosnyák vagy a Montenegrói tengerpart jobb nyaralásra?

Figyelt kérdés
Hol jobb strandolni? melyik szebb? Melyik jobb ár/érték arányban?

2022. júl. 14. 14:47
A kérdező szavazást indított:
A Bosnyák tengerpart a jobb
A Montenegrói tengerpart a jobb
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A bosnyák tengerpart kb 20 km hosszú összesen. Inkább Montenegróban válassz helyet, ott sokféle van.
2022. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A bosnyák tengerpart egy darab kikötőváros.
2022. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Montenegró. Budva környékén nagyon jó strandok vannak, az óváros meg gyakorlatilag Dubrovnik kisebb méretben. Környékén rögtön ott van Becici és Sveti Stefan, érdemes rájuk keresni.

2

A bosnyák tengerpart egyetlen települése, Neum még kikötővárosnak is kevés, az inkább Ploce mellette a horvát oldalon. Neumnak nincs óvárosa, kevés a strand, szállodákból és apartmanházakból áll az egész.

2022. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Montenegró partban sokkal jobb, Boszniában kb. alig van (bár olcsóbb).

Persze Boszniába is megéri elmenni, de nem a tenger miatt.

2022. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Mindenkinek.
2022. júl. 14. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
A bosnyák partnál (ami Neum városát takarja) csövesebb hely nincs az egész Adrián.
2022. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Azért az albán részen akad egy pár.

2022. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6,7 köszi a válszotokat (bár nem feltétlen ez volt a kérdésem, de azért nem árt tudni) :)
2022. júl. 15. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Montenegróban nagyon nem tudsz mellé fogni. Nekem nagyon kellemes csalódás volt mind a strandok, éttermek, maga ág ország. Odajutni mondjuk macerásabb mint Olaszo-ba.
2022. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Montenegró, Albánia és Bosznia esetében felesleges méricskélni melyik csövesebb, kb egykutya. Amúgy én egyértelműen Albániát szeretem legjobban, és talán ezért Montenegróból Ulcint, bár Kotor szép nagyon. Boszniából Mostar vagy Sarajevo jobb, mint Neum. De Bosznia olcsóbb pl, mint Montenegró, Bosznia Albániánál is olcsóbb. Mondjuk nem mintha bármelyik túl drága lenne :)
2022. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!