Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van aki idén nyáron ezért...

Van aki idén nyáron ezért vagy azért nem megy nyaralni? Mondjuk én azért mert egyedül maradtam mint a kisujjam...

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Csak kirándulunk, kicsik a gyerekek, nem akarjuk hosszú útra vinni őket. Pénzünk sincs annyi,hogy külföldre vagy több napos szállásra menjünk.
2022. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

A magyarok egy jó része azért nem megy nyaralni, mert olyan, mint a búbánat. (mellesleg ez egy igaz magyar szó, és azt jelenti, hogy bús és bánatos is).

Ugyan lehetne mosolygós és gazdag is, de nem is tud erről, és nem is érti, amit mondok.

2022. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Mi a kata törvény miatt nem megyünk sehova, köszönjük a lehetőséget, hogy otthon maradhatunk.
2022. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Válság van, és mégnagyobb közeleg, a nettó 400 ezres fizetésemet idén nem nyaralásra fogom elszórni.
2022. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Bőrgyógyász eltiltott a napon tartózkodástól, akkor viszont nincs értelme nyaralni menni.
2022. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%
Most van a véghajrá a házépítés kapcsán, illetve 6 hónapos terhes vagyok, idén ezért kihagyjuk a nyaralást
2022. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam egyedül nyaralni Görögországban, és rohadt kva jó volt! Úgy el voltam egész nap, mint a huzat!
2022. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én kb 2010 óta nem voltam nyaralni. Max kirándulok, meg van egy kinti nagy medencénk. Párom meg nincs, egyedül nem jó, bár egy wellness hétvégére lehet elmegyek valahova valamikor mostmár. 32f
2022. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8...én is 3 napot voltam nemrég egyedül kb nyaralni. Nem azt mondom h baromi jó, de pl a termalfürdőben elrepült az idő. Inkább mint itthon keseregjek egyedül :(
2022. júl. 23. 14:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz kérdező! Én kirándultam, strandoltam, egy csomó helyivel beszélgettem, simán el tudja magát foglalni az ember. Ja és senki nem szól bele mit csinálsz, hova mész stb.
2022. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!