Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az élet Franciaországban ?

Milyen az élet Franciaországban ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 17:40
 1/9 anonim válasza:
0%
Nagyon jó, szeretem a lecsót. meg a patkányokat. ja meg a kiflit.
2022. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első! Úgy tűnik azt elfelejtettem megírni, hogy lehetőleg NORMÁLIS válaszokat várok, ha nem tudsz, akkor inkább ne írj semmit jó ? Köszönöm.
2022. aug. 2. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom az ország méreteiből fakadóan sejted, hogy ez nem egy túl jól sikerült kérdés. Pontosítsd.
2022. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
47%
Kérdező azt mi rögtön gondoltuk hogy fe csakis normális válaszokat vársz,csak ahhoz először kellene kérdezni valami nornálisat....de hatha menni fog.Fuss neki még egyszer
2022. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Basszus! Mi nem volt ezen a kérdésen érthető (vagy normális) ? Kedves 4-es nem lehet ezt a kérdést sokféleképpen érteni ... szerintem inkább fuss neki te mégegyszer az értelmezésnek. Nyilván gondolok itt az oktatásra, az életszívonalra, közbiztonságra, kultúrára.
2022. aug. 2. 21:00
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
40%
Te nem olvasod a válaszokat,vagy olvasod csak leszarod!?Ember egy 640000km2 -es orszagrol beszelünk,megis melyik környék érdekel?!?A mi országunk majdnem 7-szer kisebb,es itt sem mindegy hogy egy borsodi zsákfalu után érdeklődsz,vagymondjuk Budapest belváros..talán igy már érthető,bár a reakciod alapján még mindig fölé lövök...
2022. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 franciasrac ***** válasza:
52%
Merre? Párizs? Kourou? Limoges? Bora Bora? Úgy teszed fel a kérdésed mintha mindenütt egyformán élnénk, és óriasi különbségek vannak ezek között a helyek között
2022. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
őt vélhetően érdekli az egész ország és mindenféle ember, mindenféle életkörülmény, foglalkozás stb. szerintem teljesen érthető a kérdés, arra kíváncsi, franciaországban milyen élni. kinek milyen.
2022. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 franciasrac ***** válasza:
64%
Hát szívesen válaszolnék mivel itt élek de ezért már kicsit pontosabbnak kéne lenni
2022. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!