Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaország vagy Olaszország?

Franciaország vagy Olaszország?

Figyelt kérdés
Melyik ország tetszik jobban? Melyik helyen élnél? Vagy melyik helyre vágytál nagyon, ahol eltudtad volna képzelni az életed?

2017. nov. 23. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország
2017. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen Olaszország.

Gyakran kiruccanok oda.

2017. nov. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én Franciaországot jobban szeretem. Általánosságban jobb az infrastruktúra, jobbak az utak, kultúráltabbak a buszok, vonatok, mint Olaszországban. Olaszországban persze vannak gyönyörű helyek, de Franciaországban is, szerencsére.
2017. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
15%

Olaszország, imádom!

A franciákat rühellem.

2017. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Olaszország.


Francia nem rossz, de nekem a nyelvük pl. abszolút nem jön be :D

2017. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Olaszország
2017. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nekem is Olaszország jön be jobban és nekem a Pisai ferde torony is érdekesebb, meg szebb, mint az Eiffel torony.

2017. nov. 25. 22:01
 8/12 anonim válasza:
38%
FÚÚJJ ! A mocskos dígókat szeretitek ? Koszosak, lopnak, szemetelnek ! Én 12 évig jártam európát kamionnal. Franciák sokkal kulturáltabbak, normálisak. Nem lopnak annyian, barátságos segítőkészek. EZT Tapasztaltam, és nem csak az én véleményem. Pl. 3 hétig voltam párizs melletti kórházban. Rendkívúl segítőkészek, és kedvesek voltak orvosok, nővérek egyaránt. Tehát én csak a jót tudom mondani. Ellenben Olaszban egyszer kiraboltak, egyszer leszívták a gázolajat ! De ez ott megszokott, sajnos. !
2017. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

"FÚÚJJ ! A mocskos dígókat szeretitek ? Koszosak, lopnak, szemetelnek ! Én 12 évig jártam európát kamionnal"


Így vélekedik egy olyan "kamionos", aki Olaszországból csak az autópályákat a körgyűrűket és csak a koszlott kikötőkben látta, ahol rakodott. Aki nem járt még egyetlen kulturált olasz városban sem, hiszen a körgyűrűknél beljebb sohasem mehetett a kamionjával, aki mocskos kamionos pihenőkben tölti a pihenőidejét, és 10 méternél messzebb nem tud eltávolodni, mert őriznie kell a szerelvényt a "kollégáktól".

[link]

2017. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"egyszer leszívták a gázolajat"


(Vagy esetleg eladtad?)

Bocs, de nagyon sok autós pont a kamionosoktól vette évtizedekig az általuk lopott gázolajat, amit ők természetesen elszámoltak a cégük felé.

Amióta a központból már mindent látnak és ellenőrizni tudnak -és egy csomó tolvaj kamionos megbukott-, azóta szűnt csak meg.

2017. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!