Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-Bécs ingázást ki...

Budapest-Bécs ingázást ki hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés

Az biztos, hogy nem vezetem le minden nap, de még hetente sem. Maximum havonta 1x. Tehát a kocsi kiesett. Főleg, hogy a sok órás utazást inkább hasznosan tölteném (pl munkával, olvasással, evéssel, pihenéssel, stb).


Repülővel szokott valaki ingázni? Vajon ez járható út Bp-Bécs között? Egy észak-német ismerősöm naponta ingázik repülővel Németország és London között.


Vagy marad a busz/vonat? Ha igen, akkor melyik miért jobb?


Van valamilyen költségkímélő megoldás esetleg? Havi bérletkedvezmény pl?


Mennyire megterhelő egy ekkora ingázás pl 30 évesen? Fiatalabb koromban napi 3 órát ingáztam, utazni azóta is szeretek. Viszont jelenleg home office-ban dolgozom (2 és fél éve) és nem tudom, mennyire lenne megterhelő az ingázás.


2022. aug. 6. 08:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! :)
2022. aug. 6. 16:04
 12/14 anonim ***** válasza:

A RegioJet amit tudok ajánlani.

Telefonon mindent el tudsz rendezni, olcsó, és többféle ellátás közül választhatsz étlapról is.

[link]

2022. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. aug. 7. 00:40
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit kamuszagú a kérdés, aki képes külföldön munkát találni, az nem lehet ennyire élhetetlen.


Mégis mi lenne az ingázás gyakorisága? Hetente vonattal simán, naponta nyilván nyűg lenne.

2022. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!