Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen nyaralni Cipruson?

Milyen nyaralni Cipruson?

Figyelt kérdés
Az északi (török) vagy déli (görög) részére mennétek inkább?

2022. nov. 5. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Klassz. Inkább szept környéken v előszezonban, akkor nincs olyan hőseg lde a tengerben lehet fürödni.
2022. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

lyó

görög

2022. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nyaralni voltam Görög részen, ayia napa-n, az eléggé fiatalos és bulis hely. Én nagyon szezon végén mentem, de még jó volt az idő. Amivel vigyázni kell hogy vizet nem érdemes a csapból inni, inkább palackozott. Viszont a boltok terén eléggé le van maradva az a rész, főleg ilyen kisboltok voltak, nem túl nagy választékkal, hentes meg hasonlók is ritkák. Nem nagyon főztünk magunknak inkább vettünk nagy menüket amik simán kitartottak két étkezést is.


Én élveztem, az egyik legmegfizethetőbb "trópusias" típusú tengernéző hely.

2022. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szeptember vegen voltam Larnacan (deli resz, kb. 1 ora busszal ayia napa)


Meg jo meleg ido volt. Ettermek elegge olcsoak, meg is lepodtem. Csapbol nem ajanlott inni, venni kell vizet. A tenger is meleg volt.

2022. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem Ciprust, a legjobb közeli hely tengerparti nyaralásra.
2022. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha Paphos-ra repülsz, vissza meg Larnaca-ból jössz, akkor tkp. az egész szigetet megnézheted. Van buszjárat, át tudtok menni a keleti partra, akár úgy is, hogy Nicosia-t útba ejtitek.
2022. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Jó.
2022. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de szerintem Mallorca, Tenerife és Málta szebb. Viszont Cipruson rengeteg a cica, szóval nekem már csak ezért is tetszett, mert szeretem őket. :)
2022. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!