Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróba elég a személyi...

Montenegróba elég a személyi igazilvány?, Ha repülővel megyek Podgoricába, ott egy micsit a városba kinézek és este utazom egy repülővel tovább másik EU országba? Tehát nem szállok ott meg. Így is OK?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen, elég oda személyi igazolvány. Egyébként az, hogy megszállsz-e az országban vagy sem, nem módosítja a belépési feltételeket.
2023. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2023. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Bizony bizony, már vagy 20 éve lényegében BÁRHOVA utazhatsz Európában csakis személyivéel. Jóreggelt!
2023. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Voltam már több helyen a személyimmel, még Georgiában is és hallom a Törökökhöz is lehet már menni.

Azt hittem hogy beleköthetnek abba ha nem igazolom a tartózkodási helyemet mert valahol kérik a szállásfogadó/befogadó ismerős nyilatkozatot hogy ott vagyok.. Tehát egy rövid ottani pihenővel továbbrepülhetek egy másik EU országba (Olaszo.)ahova már nyugodtan jó a személyi.

2023. febr. 1. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Csak szólok, az akadémia álláspontja szerint nincs olyan, hogy Georgia. Maradjunk a Grúzia megnevezésnél. És a georgiázást hagyjuk meg a smittpáloknak, és a magyar pasztoknak.
2023. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:

"mert valahol kérik a szállásfogadó/befogadó ismerős nyilatkozatot hogy ott vagyok.. "


Sehol európában nem kérnek ilyet.....

Senki le se szarja,hogy hol szálsz meg,vagy hogy egyaltalán van-e szállásod.


"továbbrepülhetek egy másik EU országba (Olaszo.)ahova már nyugodtan jó a személyi."


Ha valahova be lehet lépni személyivel mert van rá egyezmény akkor nincs olyan nyugodtan jó vagy kevésbé jó stb......

2023. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
@6 Ebben a formában azért nem igaz, Oroszország, Fehéroroszország, Transznisztria kér igazolást a szállásokról, meg is kell tartani a bizonylatokat minden hoteltől.
2023. febr. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy elmennék Transznisztriába. Egy ország ami nem létezik, elvégre csak saját vezetősége, pénze, katonasága, törvénye, rendőrsége és nemzetközi focicsapata van :D
2023. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
@8 Voltam pár éve, elég izgi hely :)
2023. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valaki tervez nyaralást(augusztus)montenegróba? Autóval mennék egyénileg.Bp F
2023. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!