Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol lenne a jobb élni, Spanyol...

Hol lenne a jobb élni, Spanyol vagy Olasz?

Figyelt kérdés

Apám már rég kiakar költözni külföldre de nem értem akkor miért nem jó neki Német , mert ott jó a fizetés is… Spanyolország és Olaszországban gondolkozik. Szerintem mindkettő szép hely és mindekettőben jó a fizetés…

Melyik lenne a jobb? Tapasztalatok? Aki már dolgozott valamelyik helyen, milyen a fizetés? Stb.



2023. febr. 18. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy elég komolytalan kérdés. Mi az hogy hol mennyi a fizu?


Agysebesz, bolti eladó, tanár, vagy melyik kategóriában?

2023. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
72%
Nagyon komoly lehet ez a kerdes,meg rendkívüli tájékozottságra utal.....remelem nem baj,hogy ebben a 2 országban a legnagyobb a munkanélküliség egesz unioban.....biztosan nagy karriernek néztek elébe ,főleg a kérdésben felvonultatott értelem alapján......
2023. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Valami eldugottabb helyre bármelyikben a 2 közül.
2023. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
olasszbú könnnnyebb hazagyünni
2023. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Olaszországban élek, és milliárdos és hajléktalan között mindenféle ember él (akárcsak Spanyolországban): nem lehet megmondani, hogy mennyit kereshetne, hiszen az annyi mindentől függ... Ez egy nagyon komolytalan kérdés...
2023. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Pff, sikerült pont a leggyatrább munkaerőpiaci helyzetű országokat kiszúrni. Olasz kollégám hazaköltözött, aztán vissza Magyarországra, mert jó volt ugyan a család és a barátok közelsége, csak épp munkahelyet nem talált IT tapasztalattal.
2023. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A hazája miért nem jó neki?? Pedig ebben a világpolitikai helyzetben (háború, migránsok) itt a legbiztonságosabb. Azt el tudom fogadni,hogy valaki egy kis pénzszerzés miatt pár évre kiköltözik, de hogy végleg, azt nem!!
2023. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

#7

Nagyon aranyos vagy, de senkit nem érdekel, hogy te kit és mit fogadsz el, avagy nem.

Huszonhárom évesen költöztem ki Olaszországba, többet nem tervezek Magyarországon élni, aminek számtalan oka van, de elsősorban kulturális és életstílusbeli különbségek és preferenciák; könnyen lehet, hogy a kérdező apjánál is szerepet játszanak ezek a tényezők, hiszen Olaszország és Spanyolország ilyen szempontból is elég hasonló.

(#5)

2023. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Spanyolország és Olaszország létezik, nem pedig Spanyolba, Olaszba mert ez elég suttyó stílus.


Spanyolországban jobb az infrastruktúra mint Olaszországban. De helyi nyelvtudás kell, angol nem elég. Tudom hogy van aki büszke hogy kint el 10 éve Spanyolországban és nem beszél spanyolul "mert nincs rá szüksége" amit egy nagy f.szságnak tartok. Mert bizony kell, ha nem beszéled az anyanyelvüket magadat rekeszted ki.

2023. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Én Spanyolországot, azon belül is a Kanári-Szigeteket javaslom, mert ezek közül ott kerülhettek a legmesszebb a hetes válaszoló és társai elől.
2023. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!