Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban május vége...

Horvátországban május vége felé milyen az időjárás?Tengerben kellemes-e fürdeni? Köszönöm :)

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ki lehet fogni jó időt, de a tenger azért még hideg. Kb. 19-20 fokos.
2023. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha tengerben akarsz fürdeni, akkor inkább Olaszországba menj.

Ott hamarabb felmelegszik, mert sekélyebb és homokos, horvátországban sziklás, és még nyáron is hidegebb.

2023. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Olaszba' szívesen mennék elő- vagy utószezonban, májusban, illetve ősszel van ahol nemcsak szeptember hanem még október is lehet olyan mintha még mindig nyár lenne. DE HR-ban? Na oda csak nyáron mennék, csak úszás közben nem fáztam, egy helyben igen.
2023. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
82%
Május vége felé már simán lehet jó idő,viszont a tenger hideg lesz.Mondjuk ha birod az olyat akkor éppen lehet kellemes,de nem hiszem hogy ez a helyzet
2023. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
76%
Szép,napsütéses időt ki lehet fogni, de a tengervíz hideg.
2023. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A levegővel nem volna baj, voltam májusban csak Plitvicei-tavakat nézni és kb (legalább) egy hónappal nyáribb az évszakváltás ideje ott mint itt (ez külön-külön megvan a nyár mind2 vége mellett). Inkább a vízre értettem az előzőmet. (15:29 voltam)
2023. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Itt az oldalon mindig feltűnik egy-egy lángész aki komolyan azt hiszi, hogy a tenger hőfoka kizárólag attól függ, hogy ő mikor menne.

Az nem tűnik fel nekik, hogy azért olyan olcsó az előszezon, mert akkor még többnyire csak a halak érzik jól magukat a tengerben.

2023. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem kizárólag fürdeni mennénk, nem az az elsődleges szempont, bőven elég ha még azt is lehet, és tűrhető a hőfok. Inkább túra, kirándulás, városnézés.
2023. márc. 2. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra tökéletes, a fürdés felejtős.
2023. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Városnézésre, túrára tökéletes naooal, mert júlisuban 40°C-ban sem kellemes a városban lézengeni. Ámbár az esték lehetnek még hűvösek 15-20°C közötti értékekkel.
2023. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!