Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban vagy Portugáliá...

Olaszországban vagy Portugáliában van melegebb augusztusban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy Olaszországba menjünk-e nyaralni (azon belül Rómába), vagy Portugáliába (konkrétan Portóba).

2023. márc. 11. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Róma melegebb. Portugáliában nagyon kellemes az időjárás nyáron is az óceánnak köszönhetően.

Ha fürödni is akarsz és nem bírod a 18 fokos vizet, akkor Rómába menj.

2023. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 scamdemic ***** válasza:
70%
Portóban jóval hűvösebb tud lenni, mint mondjuk Portugália déli részén, ráadásul a város sem egy nagy eresztés.
2023. márc. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Róma közelében 1.5 órás utazótávolsági körben elég sok strandból lehet választani. Portóban tapasztalatom szerint kevesebb a lehetőség és ahogy az előttem szólók írták, Rómában melegebb van, aug. végén meg kifejezetten meleg van. Akkor is Rómát ajánlom, ha még egyik helyen sem jártál, viszont ha már RÓmában igen, akkor érdemes Portot is meglátogatni. Ha csak a strand a döntő szempont, akkor Róma.
2023. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Porto nem egy nagy eresztes. Ezt hasznalni fogom. Ekkora prosztot.
2023. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Még nem voltam egyik helyen se ezek közül. Városnézést terveztem, úgyhogy a kevésbé meleg hely lesz a nyerő.

2023. márc. 12. 19:46
 6/8 scamdemic ***** válasza:
100%

Portugáliában talán egyedül a Douro-völgy tetszett, oda érdemes elmenni, ha Porto-ban vagytok.

[link]

2023. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chris88 ***** válasza:
66%
Porto nagyon szép, hangulatos, különleges város. Aki leszólta, hülyeséget írt.
2023. júl. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olaszországban, de még az is jobb, mint Görögországban.
tegnap 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!