Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire megszokott egy...

Mennyire megszokott egy nappal többet foglalni a korábbi check in biztosítására?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy szállást, ahol sajnos csak 16h-tól van normál check in.

A repülőnk viszont reggel 8-kor landol, 1 óra transzfer, túl korán ott leszünk.

Early check-in nyilván csak ha van kapacitás.


Volt aki ezt úgy oldotta meg, hogy egy nappal korábbra foglalt?

Szokás ez?



2023. máj. 26. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem rakod le a csomagokat a szálláson reggel, és mész el várost nézni a szoba megnyitásáig? Én ezt szoktam tenni ilyen esetben.
2023. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gyakori szokás legyen, de megoldható, csak előtte le kell beszélni a szállodával.
2023. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is meg kell beszélni a szállodával, mert ha ez egy nagy szálloda, simán no shownak veszik, ha nem jelensz meg és levonják az első éjszaka árát, majd kiadják a szobádat másnak.
2023. máj. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, ha nem szállodai foglalás, akkor szerintem nem foglalkoznak vele, hogy hamarabb érkezel, én legalábbis apartman külföldi, de belföldi foglalásnál ezt tapasztaltam.

Éppen legutóbb Olaszországban voltam Airbnb 16h lehetett volna elfoglalni , de màr 10h körül ott voltam, tulaj engedett be és nem szólt semmit.

2023. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4, ilyen szerencsém még sose volt, hogy előbb elfoglalhassuk.

1, az a bajom, hogy ez most apartman. Nincs közös terület, porta, valószínűleg zárható csomagszoba sem.

2 kisgyerek, 40 fok, jó lenne biztosra menni. A booking meg csak foglalás után küldi az elérhetőséget, hogy meg tudjam beszélni.

Tavaly hotelben voltunk és 14-től lehetett elfoglalni. Akkor is korán érkeztünk, de ugye volt hova biztonságban letenni a cuccot és addig strandoltunk és ettünk egyet. És még így is kellemetlen volt.

2023. máj. 27. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor vedd igénybe a csomagmegőrzőt a város főpályaudvarán vagy valahol a központban.
2023. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6, főleg ha nem ott száll meg, ahova érkezik. Írja, hogy 1 óra transzfer. Feltételezem, hogy valami kis tengerparti üdülőfalu. Ott aligha talál csomagmegőrzőt.
2023. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mi a "megszokott". Mit számít ez? Ha neked a kényelem és a biztos tudat megéri a plusz éjszaka árát, akkor csináld. Sokkal kevésbé fognak a tulajok utálni érte(=semennyire), mintha hajnal 2-kor érkeznél.
2023. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!