Kezdőoldal » Utazás » Európa » Másnak nem furcsa, hogy...

Másnak nem furcsa, hogy Párizs vagy Berlin tele van arabokkal?

Figyelt kérdés
Én még nem voltam sok helyen és nagyon meglepődtem, hogy ennyi arabot láttam ezeken a helyeken. Persze tudtam, hogy élnek ott arabok, de az arány az letaglózott. Nektek volt hasonló kultúrsokkotok?

2023. jún. 3. 08:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk az egy picit sokkoló vagy is inkább újszerű volt nekem, amikor a müncheni belváros egyik áruházában egy olyan nő vásárolgatott mellettem, akinek csak a szeme látszódott. Persze könnyen lehet, hogy turista volt, hisz tudom, hogy abból is sok van, aztán szétbarmolják a szállodai fürdőszobákat, amúgy meg a Szlovák Köztársaságban is láttam már ilyen nőt a Tátra egyik parkolójában. Budapesten csak fejkendős muszlimokat szoktam.
2023. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
9 a felsoroltakból most is van legalább félmillió Magyarországon.
2023. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nem furcsa, de tudod én nem vidéki paraszt vagyok, aki csak életében néhányszro megy külföldre. Ráadásul mi magyar polgárok beszélünk nyelveket, és elfogadunk máskultúrákat.
2023. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vidéki paraszt és nem gyűlöletkeltésből írtam ki. Az, hogy így rámprojektáljátok ezeket a címkéket pont a rasszista, előítéletes emberekre jellemző. Magatokat rohadt széleslátókörűnek gondolva ítéltek el másokat, mert fel mert tenni egy kérdést.

A Párizs szindrómát ismerem, nem ilyesmiről van szó.

Egyszerűen a lakosság összetétele lepett meg. Nekem olyan volt, hogy vártuk az RER-t és mindenki arab volt a peronon, csak mi nem. Én ennyi arab származású lakosra nem számítottam.

2023. jún. 3. 14:30
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:42


Persze, csak száz éve nem minden huszadik ember nem volt magyar, hanem minden második :)

2023. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
2019-es adatok alapján, a kb. 10 millió Párizsban és az agglomerációban élő ember közül kb. 1 millió született arab országban. 9 millió pedig Franciaországban. Azt nem tudom, hogy a 9 millió Franciaországban születettből mennyi az, aki bevándorlók gyerekekeként született Franciaországban. A 10 millió emberből 3 millió él Párizs városában.....Berlinben a 3millió 770ezer emberből 2millió 450ezer olyan aki nem migráns vagy nem migránsok leszármazottja. A migránsok közül kb. 140-150 ezer ember az, aki másik európai országból származik.
2023. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért vegyük figyelembe,hogy van sok turista is. Thaiföldön is 10 évvel ezelőtt rengeteg turista volt és sok külföldi élt itt. Most hátrányára változott , de a helyiek örülnék. Azért most látszik , hogy csak 1000 turista van az országba. Egy géppel 20-50europai érkezik. Max ennyi jön egy nap többszöri többnapos hivatalos ugyeim intézésekor figyeltem meg a reptéren 2x3 nap.
2023. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Másnak nem furcsa, hogy Budapest tele van azokkal akiket itt nem szabad nevén nevezni?
ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!