Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prága vagy Koppenhága az...

Prága vagy Koppenhága az érdekesebb város?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Prága
Koppenhága
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Prága nem navy szám.
2023. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem Koppenhága érdekesebb volt, mert Prága elég hasonló Budapesthez.
2023. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy érdekesebb?


Prága gyönyörű. Ha egyikben sem jártál még, kezdd azzal. Aztán legközelebb megnézheted Koppenhágát is.

2023. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azért mennék legközelebb Koppenhágába, ha legközelebbre csak ebből a kettőből választhatnék, mert Prágában már voltam (az is tetszett), Koppenhágában még nem.
2023. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Prágában voltam kétszer, de nekem nem volt olyan hű de nagy szám. Képek alapján nekem Koppenhága sem, de persze élőben megnézném. Amúgy szeretem a skandináv városokat.
2023. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Praga azoknak erdekes, akik szeretik a gotikus/alkimista hangulatu varosokat. Jok az etelek es olcso. Nagyon sokoldalu varos, haromszor voltam mar, es mindig talaltam valami ujdonsagot. Jo kis muzeumaik vannak. Koppenhaga azoknak, akik szeretik a tengert, a skandi hangulatot. Csatorna kirandulasra el lehet menni kis csonakokkal + idegenvezetovel. En Koppanhagabol felvonatoztam helsingorba, megneztem a varat, es onnan atkompoltam helsinborgba (SE), aztan ott is korbe neztem. A dan etelek nem tetszettek, krva draga volt a szallas es az etel. Osszessegeben mindket hely nagyon tetszett, de teljesen mas a hangulatuk. Belegondolva most igy amugy tobbet pilickaztam Koppenhagan kivul, mint magaban a varosban.
2023. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Koppenhága szebb, láttam, voltam. Persze Prágában is.

Persze nem ezen múlik, de Dániában evezni egy fjordban viking hajóval a skanzenből nagy élmény.

Igaz, a Becherovka kóstoló sem utolsó Prága környékén és Karlovy Vary egy ékszer..

Mindegyik más és másért érdekes.

2023. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Prága. Gyönyörű épületek, zseniális vendéglők.
2023. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
51%
Koppenprága
2023. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
70%
Prága.
2023. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!