Kezdőoldal » Utazás » Európa » Októberben, novemberben...

Októberben, novemberben európában hová érdemes még gyorsan vakációzni menni?

Figyelt kérdés

Nem tengerpartra, csak úgy várost nézni, vidámpark ,ilyesmi... Rómába akartam augusztus végén, szeptember elején, de az most el marad. Inkább úgy a nagy családdal, szüleim, testvéreim, a gyerekek... Erdélybe akartam még menni de nem tudom, ott már októberben novemberben hideg van? (Székelyföld)

Európán kívül is jó, csak olcsó legyen 😁🤣

Persze kinek mennyi az olcsó... 😅



2023. aug. 8. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Én egyszer egy október 23-i hosszú hétvégén voltam Erdélyben, hááát... finoman szólva hideg volt. Konkrétan egyből odafagyott a pisi a hegyen 😀

Európában például Cipruson olyankor még bőven jó idő van, elvileg október még strandolós, de ismerősék decemberben is fürödtek. (Mi áprilisban voltunk, simán bementünk a vízbe, pedig akkor még épp melegedni kezd a víz, ősszel pedig csak nem hűl le.) Vannak egész jó kis látnivalók is, régi épületek stb., érdekes lehet átkirándulni a török részre is.

Szerintem Törökországba is lehet olcsó repjegyet, de akár komplett utakat is találni abban az időszakban.

Fürdeni, túrázni a Kanári-szigetek is jó lehet olyankor.

Máltán is tavasszal voltam, városnézésre kitűnő választás, és ha strandidő nincs is már olyankor, de biztos hideg sincs.

Hirtelen ezek jutnak eszembe, ahol vélhetően nincs nagyon hideg, bár sok köztük tengerpart.

Vidámparkokról sajnos nincs infóm 🙂

2023. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LuckyLevi ***** válasza:
50%
Görögországban szerintem még jó idő lehet olyankor. Vagy bárhol délen.
2023. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ciprus Ázsiában van.
2023. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Kanári-szk. Afrikában vannak.
2023. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anatólia Ázsiában van.
2023. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
🤣🤣
2023. aug. 9. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Ciprus (Wikipédia):

Míg a sziget földrajzi szempontból Ázsiához tartozik (mivel az ázsiai kontinentális talapzaton található), addig az ország kulturális és politikai szempontból is Európa része.


A többire egyébként nem is írtam, hogy Európa, a kérdező sem ragaszkodott hozzá.

2023. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

FYI


Kategória: Európa » Októberben, novemberben...


Kérdés: Októberben, novemberben európában hová érdemes még gyorsan vakációzni menni?

2023. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Európán kívül is jó, csak olcsó legyen 😁🤣"
2023. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kategória: Európa » Októberben, novemberben...



Kérdés: Októberben, novemberben európában hová érdemes még gyorsan vakációzni menni

2023. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!