Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Párizsba Disneylandbe...

Érdemes Párizsba Disneylandbe novemberben menni? Hálás lennék, ha - aki volt már - megírná a tapasztalatait.

Figyelt kérdés
Ugyanis két lehetőségünk van, a november, és a március, de ahogy utána néztem, március végén jóval drágább - leginkább a szállás költség miatt -, mint novemberben.
2015. okt. 8. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább márciusban mennék, és nem Disneyland területén laknék - az jóval olcsóbb. Szuper a közlekedés, nem akadály.
2015. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. okt. 8. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagy élmény novemberben hosszú ideig a szabadban lenni. Ráadásul korán sötétedik, és az eső valószínűsége kb megegyezik a havasesőével.

Tényleg ezt akarod? oda kimenni az átlagembernek egy fél vagyon. A belépők horror árban vannak, a szállás, kaja még erre jön. Megspórolhatsz néhány tíz eurót novemberben, de nem sok értelme van.

2015. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem időjárás szempontjából mindegy, hogy november vagy március. Márciusban is eshet hó, vagy szakadhat az eső. Az igaz, hogy nincs valami szép idő ilyenkor, de legalább nincsenek annyian.

Mi nyáron voltunk (nyári szünetben) azt senkinek sem ajánlom. A játékokra fél órát kellett sorba állni, és a Disney karakterekkel való találkozáshoz is egy órás sor állt. Tömegnyomor volt mindenhol. Szóval ezek után ha még egyszer megyek, akkor inkább jól beöltözök, viszek esőkabátot és kibírom, de legalább nincsenek annyian.

2015. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, épp ezért tettem fel a kérdést, hogy több véleményt megismerhessek.
2015. okt. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!