Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában OTP Junior kártyámat...

Angliában OTP Junior kártyámat tudom használni?

Figyelt kérdés
Pénzfelvétel lenne nekem a legfontosabb, tudok-e egyáltalán levenni pénzt, illetve mennyi a készpénzfelvétel díja?
2010. okt. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, bankban mindenképpen. de ennek elég sok az ára.


fizetni nem nagyon fogsz tudni vele, csak hitel alapú kártyákkal lehet (úgy mond dombornyomottal)

2010. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kokaint lehet vele utcákba rendezni :D De amúgy csak bankban tudtommal, tehát fizetéskor nem. Viszont fizetni kell érte, nem is keveset...
2010. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget nektek...majd akkor ezt bankban még megérdeklődöm... a kokaint pedig megoldom :D;)
2010. okt. 17. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Remekul tudod hasznalni pokok csapkodasara, ahogy valaki mas irta, a koko-csikok rendezesere, es vakarozasra is. Penzfelvetelre semmikeppen, automatanal es boltokban egyaltalan, elo se vedd, mert a rendoroket radhivjak, de szerintem bankabn is legyel ovatos. Ilyen, nem-dombornyomott kartyakat sehol a vilagon nem fogadnak el, mert a 6evesek "gazdalkodj okosan"-tarsasjatekaban van mar csak ilyen, meg a magyaroknal, ha megis elfogadja a bank, akkor csak ugy, ha bemesz es 26x igazolod magad, az ottani bank radterhel legalabb 5%-ot, a magyar bank legalabb parezret. Surgosen csereld le dombornyomottra, es ugy altalaban, a penzfelvetel draga - a vasarlasert viszont nem szamolhatnak fel extra dijat.

Sztem felejtsd el a junior kartyat is, es a keszpenzfelvetelt is - tul draga mulatsag.

2010. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha visa electron akkor a kijelölt helyeken tudod használni. Ha mastercard ugyszintén. Figyeld a boltok kiirásait miket fogad el. De a dombornyomott SIMA VISA és MASTERCARD lenne a legjobb erre.
2010. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az OTP Juniorhoz Mastercard jár, tehát minden olyan helyen tudod használni, ahol elfogadják azt. A pénzfelvétel viszont drága mulatság lesz, alkalmanként 1200 forint körül. Nem előfordulhat, hogy nem enged levenni bizonyos összegen felül, úgyhogy utazás előtt érdemes bemenni a bankba megkérdezni a limitet.
2010. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!