Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csernobili túra hogy működik...

XXX540 kérdése:

Csernobili túra hogy működik és mit lehet tudni róla??

Figyelt kérdés

Születésem óta szívbetegségem van és szívritmus szabályzóm is van(ICD pacemaker) bocsánat ha rosszul írtam.

Imádom a történelmet és nagyon foglalkoztat Csernobil, egyik lány ismerősömmel beszéltük is hogy szívesen részt vennénk egy túrán. Szóval engem betegséggel kiengednek vagy nem?

Hogy zajlik a túra?

Mire kell odafigyelni?

Hazajövök kell orvosi vizsgálat?

Orvosomnak engedélyezni kell?


2023. okt. 1. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Most jelenleg sehogy mert orosz megszállás alatt van. Majd háború után kiderül, hogy egyáltalán fogadnak-e még látogatókat vagy sem.
2023. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csernobil nincs orosz megszállás alatt, viszont a biztonsági kockázatok miatt nem látogatható a zóna. (Mármint elsősorban a diverzánsok turistacsoportokkal együtt történő beszivárgása a kockázat.)
2023. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fizetnének se mennék oda. Nem értem miért jó egy ilyen helyre menni túrázni. Belorussziában a mai napig van olyan terület ahova nem szabad belépni, mert sok radioaktív hulladék szóródott szét.


Amúgy a háború miatt aligha lehet odamenni, amikor elfoglalták állítólag megemelkedett a sugárszint a környéken a sok mozgástól. Legalábbis amit olvastam róla. Annyi cikket olvas az ember, ki tudja mi igaz belőle.

2023. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt megjegyezném, amit az első 3 hozzászóló kihagyott. Csernobili túra nem ajánlott krónikus betegeknek, nekik kockázatosabb. A szívbetegség pedig az. Szóval ha nem akarsz meghalni, hagyd Csernobilt.
jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!