Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria vagy Ausztrália a...

Ausztria vagy Ausztrália a szebb ?

Figyelt kérdés
Ha már páran összekeverik akkomár neked melyik tetszik jobban ?
2023. nov. 2. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Ausztria 🇦🇹
Ausztrália 🇦🇺
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Kik keverik ossze, meselj.
2023. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Utoljára alsó tagozatos koromban kevertem össze őket.
2023. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Ausztriabol még haza tud jönni,de ott is otthon van. Ausztrália cenzúrázott ország.
2023. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

Az akkomár és összekeverik mit jelent?

Ennek a kérdésnek mi helye van a nyaralós témakörben?

Ausztria egy helyre kis ország Európa közepén. Ausztrália meg egy kontinens. Hatalmas nagy, és szépsége erősen megkérdőjelezhető. Én az irdatlan nagy kopár és lakhatatlan részekben semmi vonzót nem találok.

Ausztriában sokszor jártam már, főleg kerékpáron. Nem mondom, hogy ha teleportálni lehet, nem néznék szét Ausztráliában, de nem forszírozom az utazást.

2023. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Azért nehéz összehasonlítani egy kontinenst és egy országot de még így is szerintem Ausztria szebb
2023. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Azért nehéz összehasonlítani egy kontinenst és egy országot“


Ez baromság. Lehet újat mondok de vannak kontinens méretű országok. Oroszország, Amerika, Kanada, Brazília, Kína.


De hogy a kérdésre is válaszoljak. Ausztrália. Több okból is. 1 jó idő van. Ausztriához képest bazi nagy tenger pártja van (írónia) ráadásul a Nagy-Korallzátonyhoz hasonló nincsen még a környéken sem.

Nekem Ausztria túl mű. Mint Dubai. Minden nagyon rendezett és precíz. Nincsen olyan érintetlen vadon mint Kanadában vagy Ausztráliában vagy Chilében ha már hegyes ország kell.

2023. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
4: Mit jelent, hogy „Ausztria egy helyre kis ország”?
2023. nov. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem ismered a helyre szót? Csinos, takaros.
2023. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

6:

Azért ha Ausztriában elhagyod a turista gettókat, és magashegyi környezetben túrázol valamely hegycsoportban, nem olyan mű ám.


Mellesleg nehéz összevetni egy kontinensnyi országot egy kis országgal, de hegyvidékekben azért így is Ausztria a jobb, nagyobb hegyek vannak, és hiába kis terület, változatosak, gondolok pl. hogy teljesen más szépsége van a Hoh Tauernnek és a Lienzi Dolomitoknak, vagy az Ötz völgyi alpoknak és az Ens völgyi Alpoknak. Vagy pl. ott vannak a salzburgi és a karintiai tavak, amik gyönyörűek. Ausztria nem nagy ország, de a hegyvidéke rengeteg látnivalót kínál. Nyilván Ausztrália is, de azért messze nem annyira, csak ugye távoli így innen egzotikusabbnak tűnik.

2023. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Én viszont egyértelműen Ausztráliára szavazok.

Ausztria egy szép ország meg minden, viszont csak a hegyvidékek magasságában nyer.

De van-e Ausztriában trópusi vagy mérsékelt övi esőerdő? Van-e sivatag, olyan látványos részekkel, mint a MacDonnell Ranges?

A hegységek is nagyon változatosak. Egészen más Tasmánia, mint az Ausztrál Alpok, vagy az Északkeleten lévő részek.

Nyilván Ausztrália nagyobb, és egy nagy országnak könnyebb változatosnak lennie.

2023. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!