Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria vagy Ausztrália a...

Ausztria vagy Ausztrália a szebb ?

Figyelt kérdés
Ha már páran összekeverik akkomár neked melyik tetszik jobban ?
2023. nov. 2. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10:

Nem csak a magasságában nyer, pl. említettem a Lienzi-Dolomitokat és a Gesäuse-t, azok nem kimondottan magasak, mégis gyönyörűek, és teljesen mások pl. a Hohe Tauernhez képest.


Ami az esőerdőt és a sivatagot illeti, nekünk attól különlegeseklbbek, mert nincs ilyen a közelünkben.

2023. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%

“ magashegyi környezetben túrázol valamely hegycsoportban, nem olyan mű ám.”


Dehogy nem. Ausztria egy pici lofaxnyi ország. Félre ne érts mert bármi szép de nincsen olyan hol nincsen turista gettó vagy ha van is az max 1-2 km. Volt szerencsém járni Chilében egyetem alatt meg Kanadában mivel a nagybátyám ott él. Mind a kettőnél simán van olyan hely mész 200-300km és alig van civilizáció. De Ausztriában ilyen tényleg érintetlen vadon mint mondjuk a Yukon olyan nincsen. Sőt Európában is ritka is ilyesmi. Nekem az ilyen nagy területű érintetlen vadon jön be nem az olyan mint ami ott van. Ezért gondolom Ausztráliát is szebbnek

2023. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12:

Szóval még sosem túráztál Ausztriában, inkább felvonós turista lehetsz...


Nyilván nem az van, hogy több száz km-es körben nincs semmi, de a magasabb övezetekben csak az Alpenverein menedékházai vannak, ahol többnapos túráknál meg tudsz szállni, de ezek többynira fapados szálláshelyek. De van hogy simán mész 30-40 km-t úgy hogy nincs az semmi, és emberekkel sem találkozol. Meg nem csak az a pár neves hegy van, ahol sorrban állnak a turisták, hegymászók, hanem van több ezer olan csúcs is, ahol évente ha 1-2 ember jár.

2023. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

„Nem ismered a helyre szót? Csinos, takaros.”

A csinos, takaros szinonímája a helyes.

[link]

A helyre azt jelenti, hogy - például - erre a helyre nem megyek többet.

Most, hogy ezt helyre tettem, visszatérhetünk a topik témájához: Ausztria egy helyes kis ország.

2023. nov. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ausztráliában vannak bennszülött megyék.
2023. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Félúton van India.
márc. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!