Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair 1db 20 kilós poggyász...

Kakukksandra kérdése:

Ryanair 1db 20 kilós poggyász helyettesíthető 2db 10 kilóssal?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy ilyet nem engednek meg (de nem emlékszem hol és pontosan mit olvastam) Family plus-al megyünk ami tartalmaz 3 db 10 kilós bőröndöt és egy db 20 kilósat (mind feladandó)


Így volt a legolcsóbb a jegy és igazából nem is kéne ennyi csak pl 4 10 kilós ….


Utaztunk sokat, minden évben legalább egyszer repülünk, de most először mennénk több csomaggal ….


Köszi ha segítesz :)

(Kérlek ne nézzetek tök hülyének, az agyam le van ragadva az 1 évesem szintjénél)



dec. 29. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet 2-re cserélni. Kisebbet lehet vinni, de kettőt nem ha egyett fizettél.


De nem is teljesen értem a problémát. Be van fizetve 3 10 kilós, és egy 20, ti pedig 4 darabb 10 kilósat vinnétek, miért akarod elengedni az egyik tízkilósat ha már kifizetted?

dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BeefEater ***** válasza:
100%

Annyi darabot adhatsz maximum fel, amennyit megvettél. Ha két 10 kg -osat összeragasztasz (ragasztószalaggal) rendesen, vagy egy nagy karton dobozba raksz két bőröndöt, akkor technikailag 1 db 20 kilósod lesz és fel fogják venni (csak figyelj, hogy ne legyen túlméretes). Mondjuk ez hatalmas szívás lenne és nagyon csövesül is néz ki.


De igazából nem értem a problémát amit meg szeretnél oldani.

dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint (bár alig érthető mit is szeretne pontosan) 5 db 10kilósat vinne.

Na, azt az előrefizetés szerint nem lehet.

Amúgy nem értem, nekem csak akkor kellene ennyi cucc, ha kitelepülnék.

Majd 3 hétre Mexikóba mentünk ketten 2db 10 kilós kabinbőrönddel..

Nem hiányzott semmi igazán.

dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"az agyam le van ragadva az 1 évesem szintjénél"


Kétlem, ugyanis szerintem az egy éves csöppség is felfogná, hogy az ügyfélszolgálat elmagyarázza a szellemi deficitben szenvedőknek az egyértelmű dolgokat is.

dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj 20 kg-ig megpakolnod.

A 3 db 10 kg és 1 db 20 kg helyett vihettek 4 db 10 kg-sat.


Pénzt nem adnak vissza, tehát a 20 kg-sat nem cserélheted 10 kg-sra.

dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Semmilyen legitarsasagnal.
dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BeefEater ***** válasza:

Mi volt a baj a válaszokkal az előző kérdésedben?

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__12517500-ryan..

dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy semmilyen légitársaságnál, én pont azzal találkoztam gyakrabban (igaz, nem fapados légitársaságnál), hogy a feladott poggyász tömege bárhogy megosztható.

(Persze ilyenkor az a logikus, hogy nem is úgy fogalmaznak, hogy 1 db 20kg-os bőrönd.)

dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!