Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária /Neszebár/, milyen...

Bulgária /Neszebár/, milyen tapasztalataitok vannak pihenés során?

Figyelt kérdés

jan. 16. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az óváros gyönyörű és rendben is van tartva, tiszta, rendezett. Az éttermi árak elég magasak ott, de ez minden hasonló turistás helyen így van. Egyébként a település többi része és a Napospart elég lepusztult környék, nem voltam elájulva tőle.
jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Több, mint 10 éve voltam arra, igaz, hogy mi Napospartról hajókáztunk át szinte minden nap, de nekem nagyon tetszett.

Tervezek visszamenni, remélem nem romlott sokat, akkor ár-érték arányban nagyon jó volt, legalábbis nekem jobban bejött, mint Törökország vagy Horvátország.

jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesco gazdaságos városnézésre jó. Amúgy gagyi b
jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Naposparton nyaraltunk jo pár éve, nem tetszett, a tengerben hínárok voltak, az emberek nem tul kedvesek, a pénzváltoban jol átvertek, az uzletben is át akartak verni, a reptéren azon morgott a no, mert nem tudunk angolul, egy napot voltunk Neszebáron, nem volt rossz, hangulatos utcái vannak. Sok helyen jártunk már, de ide biztos nem mennék tobbet.
jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mediterrán térségben bármelyik random tengerparti város izgalmasabb mint napospart-neszebár. Nem is ezekkel van versenyben mondjuk hanem a balcsival.
jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40 cm es meduzak voltak a strandon meterenkent. Remalom volt.
jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem láttunk meduzzákat, szóval szerintem ez kiszámíthatatlan. Este van élet a sétálóutcán mint kb Siófokon. A part homokos, lassan mélyül ezért a víz meleg. Egy hátránya volt, rengetegen voltak a parton. De van akit ez nem zavar:) mi 3csillagos medencés hotelben voltunk 5 perc sétára a parttól de felért 4 csillaggal.
jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyerekek. Tenger és tenger között ég és föld különbségek vannak. Még mielőtt kiúsznál a partra.

A Fekete tenger a legsz*rabbak között van. Ha nektek ez bevállalható... De mi lesz, ha egyszer valami rendes vizet is láttok, megbánjatok, hogy eleve nem oda mentetek

jan. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!