Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok Londonról,...

Mit gondoltok Londonról, Berlinről és Párizsról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 06:51
 1/4 anonim válasza:
39%
Én azt gondolom, hogy nagyvárosok. Mit nyertem?
2010. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én eddig Párizsban voltam a felsoroltjaid közül. Nagy álmom volt eljutni oda, és egy fél éve kb. teljesült! :)


Nekem nagyon tetszett Párizs! Szerintem egy gyönyörű város! Nagyon tetszett az egyszínűsége, ami sokaknak nem tetszik mondjuk, de sztem gyönyörű, mert egységes. Az Eiffelről is ha lenézel egy teljesen egységes városkép tárul a szemed elé.


Az árak is nagyjából reálisak; nem voltak a dolgok sokkal drágábban, sőt a boltban volt sok olcsóbb áru is. Pl. kaptam egy cipót, ami itthon kb a duplája lett volna.


Nagyon tetszett a tömegközlekedés is. Szervezett, egyszerű, átlátható és gyors.


Egyszerűen tetszett minden része!

Sokan úgy vannak Párizzsal, hogy mikor először kijutnak csalódnak, mert nem ilyenre számítottak, túl szürke nekik a város... Nálam szerencsére nem volt ilyen! :)


A másik két városról sajna nem tudok véleményt írni. Több ismerősöm volt mind2 városban és nekik nagyon tetszett, főleg London.


Azt majd'el felejtettem, hogy mindenképp kóstold meg a francia ételkülönlegességeket! Nagyon finik! (nem a csigára gondoltam természetesen) :D

2010. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom helyen voltam és a ez a sorrend kifejezi az én tetszésemet.
2010. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én még csak Londonban voltam, vagyis itt élek már egy éve.

Nekem nagyon tetszik, a központ az nagyon szép, és az a tömeg meg minden :D

A külvárosa, hááát.. putri, tele indiaiakkal, akik büdösek, undorítóak, lusták, fujj...

A közlekedés metroval még okés, csak drága, és nem mindig férsz fel rá. Busszal borzalmas, dugók, kimaradások, leszállítás.

2010. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!