Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi Advent 2010 árak?

Zulu02 kérdése:

Bécsi Advent 2010 árak?

Figyelt kérdés
Aki már volt az idén a bécsi adventen, légyszi írja meg milyen árak vannak kint? Gondolok itt pl. forralt bor, forró csoki, édesség, ajándék stb.
2010. dec. 5. 11:12
 1/5 anonim válasza:

A csokik elég drágának tűnhetnek, de az itthoniak felét kell ott fizetned, főleg ha nem a vásárban, hanem egy csokiboltban veszed. Az árak 1-10 euró között mozognak a terméktől és annak mennyiségétől függően.

A puncs meg forralt bor 2-3 euró, de mindig kétszer annyit kell fizetni. Tehát 3 forralt bor, az mondjuk 9 euró, de fizetsz 18-at. Ha visszaviszed a bögrét, akkor visszakapod a ráfizetett pénzt, ha nem, akkor van egy nagyon jó bögréd :) Ajándékokat meg nem néztem nagyon, de szerintem azok kissé drágábbak lesznek a magyarnál.


Ja, amúgy készülj fel a nagy tömegre, hihetetlen mennyien vannak... és a hideget sem árt számításba venni.


Jó utazást, s kellemes időtöltést Bécsben! :)

2010. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap voltam :) Hát a forralt bort azt 6 euroért vettem bögrével együtt :) Bögre nélkül 3 azt hiszem :) A csokik azok nem annyira drágák, de ha az adventi vásárban veszed akkor azért megkérik az árát :) Ha csoki boltban akkor tényleg nem drága :) Az 1 Euros boltban viszont vannak jó dolgok :) Pl. a fánkok is nagyon finomak :D Viszont igen, úgy készülj hogy tényleg nagy tömeg van! :D Ja és azt elfelejtettem hogy öltözz fel rendesen, mert iszonyat hideg van!! :)

Jó utat és jó szórakozást!!

2010. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ismerőseim közül is sokan mennek/mentek Bécsbe, hogy lehet kijutni a vásárra? És maga az úti költség mennyi?

Még nem voltam ott és érdekelne engem is.

Köszönöm.

2010. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Betétdíj a bögrére 2,5 EUR. Hotdog 3,5 EUR, fánkot 2,5 euroért vettünk.

Péntek este két sültkolbász, két zsemlével, mustárral, egí forralt bor meg egy narancs puncs 18 EUR volt.

Szerintem elég drága, de nagyon hangulatos.

A portékák is elég drágák, egy kis festett mécsestartó 4-5 EUR.

Irtó nagy tömeg van, lépni sem lehet. És latyak, mert nincs eltakarítva a hó. Ennek ellenére érdemes kimennni, mert nagyon szép.

2010. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2010. dec. 6. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!