Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már a bécsi vásáron?...

Voltatok már a bécsi vásáron? Tetszett a hangulat, a kínálat és a város?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk iskolával és csak kíváncsiságból kérdezem. Előre tartok óriáskeréktől mert tériszonyom van viszont fel akarok szállni rá:) 20F
2010. dec. 10. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én múlthétvégén voltam.Tetszett a város nagyon, minden fel volt díszítve szépen, olyan karácsonyi hangulata volt:) a kínálat kb. ugyanaz mint itt Magyarországon csak többe kerül, nekem például egy bögre rumos punccsal "kicsalták" a pénzem. Az óriáskeréken nem voltam, de minden mást megnéztem. A legidegesítőbb az volt nekem, hogy mentem az utcán és amerre jártam mindenki belém jött, meglökött, a McDonaldsból pedig kitiltottak, mert túl sokáig voltam benn (kb. 30perc) mert kellett a hely...a város az szép, de az ottani emberek nem a legkedvesebbek.

16/L

2010. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A bécsi óriáskeréken még nem ültem, de a londoniban igen, és nem volt tériszonyom.
2010. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tömegre én is számítok biztosan lesz. Óriáskerékről valaki esetleg?:) "kabinos tehát viszonylag zárt" de akkor is... de az élményért érdemes akkor legalább egyszer elmenni. köszi a válaszokat!
2010. dec. 10. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyek holnap sulival Bécsbe :P :D
2010. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
21/L
2010. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melyik sulival? ha szabad megkérdeznem:)
2010. dec. 10. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Betiszk. te?
2010. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet akkor látjuk egymást ha még nem is tudjuk ki kicsoda! Gyanítom egy buszon leszünk!:)
2010. dec. 10. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Bécsi vásár egész jó, a hangulat miatt érdemes azért rááldozni valami tipikus vásári kajára, egy puncsra vagy forralt borra esetleg. Bár az ilyen felkapott helyeken aranyáron mérik.


Valamelyik hozzászóló írta, hogy mindig meglökték, nekimentek. Hát, ez az amit én Ausztriában nem tudok elviselni (mondjuk Budapesten se tudtam :S). Mindig mondom páromnak, hogy szerintem ez genetika, már kisgyerekként is neked jönnek, nem számít az sem a két méter vagy és 130 kiló. :D Akkor is át akarnak rajtad gyalogolni. XD


Ezt leszámítva, szerintem nem rossz arcok az osztrákok.


Az óriáskeréktől meg ne félj, nem lesz rajta tériszonyod, mert onnan nem tudsz kiesni.

A táj viszont gyönyörű. Én múltkor kétszer is felültem rá. Bár mindkét alkalom nyáron volt, biztos télen is szép a kilátás.

2010. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!