Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs mennyire veszélyes...

Párizs mennyire veszélyes város? Budapesthez képest?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Veszélyesebb.


Rengeteg a bevándorló,és sokan vannak. Ezt figyeld! Mi osztálykiránduláson leszálltunk este kilenckor a Moulin Rouge előtt,és jött három színesbőrű,a kisgyerekükkel. És a nő belepöckölte az égő cigicsikkét az osztálytársam hajába. ordibáltak,és röhögtek rajta. a csaj meg ott rögtön sírógörcsöt kapott. nem tudtunk mit tenni,tanár is ordibált franciául hogy takarodjanak,de majdnem nekünk jöttek. És mindezt negyven ember előtt. (Y)

2011. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Tele van fekákkal, akik nem tudnak és nem is akarnak viselkedni. Nem véletlenül mondta azt a nagy botrányt okozó mondatot Berlusconi, hogy a líbiai menekülteket vonattal átszállítják Franciaországba, hogy "csatlakozhassanak a francia rokonaikhoz és barátaikhoz".
2011. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem értek egyet, félévente néhány hetet Párizsban töltök és még nem volt rossz tapasztalatom... Pedig előfordult h rossz helyen mentem fel a metróból és egy arab környékre értem, rögtön 3an jöttek oda hogy segítsenek merre kell mennem...
2011. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapest sokkal veszélyesebb város, mint Párizs.
2012. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!