Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes egynapos kirándulást...

Érdemes egynapos kirándulást szervezni Zalaegerszegről Berlinbe?

Figyelt kérdés

tudom,hogy elég messze ,van de sokak kívánsága lenne eljutni oda.Az iskolával mennénk,de nem tudom mennyire érné meg csak egy napig ott lenni,hisz több idő lenne az utazás,mint az ottlét.

Mit javasoltok?hogy oldjam meg?(nem találtam olyan oldalt,ahol lett vna ilyen alternatíva.)

esetleg ha nem Berlinbe,de hova lenne érdemes menni?

Nemrég voltunk Bécsben.Februárban megyünk Velencébe,szeretnénk még eljutni előtte valahová.

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 14. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Berlinbe semmi értelme. inkább Szlovákia, Erdély...
2010. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Berlinbe érdemes elmenni, nagyon sok látnivaló van, de egy nap szerintem rövid, pláne busszal.
2010. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs, én is úgy értettem, hgoy 1 napra semmi értelme. amúgy igen. busszal pláne vicces lenne 1 nap alatt...
2010. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy napra semmiképen ne menjetek Berlinbe. Esetleg München közelebb van, de szerintem még oda is kevés lenne egy nap. Talán Szlovénia, Horvátország...Ausztriában sok érdekes hely van még Bécsen kívül...Trieszt esetleg Olaszországban...
2010. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!