Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország vagy horvátország?

Görögország vagy horvátország?

Figyelt kérdés
Görögországba Paráliára mennénk ami annyira nem szép,de homokos és klassz hely,mig horvátország minden helye gyönyörű.Ti melyiket választanátok és miért ?
2010. dec. 28. 12:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát úgy vagyunk pihengetősek,hogy egésznap fürdés meg napozás este meg városban séta stb..Én Sartit nem szeretem,mikor ott nem nagy az éjszakai élet !
2010. dec. 28. 14:28
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

GÖRÖGORSZÁG, GÖRÖGORSZÁG, GÖRÖGORSZÁG!

Mi Horvátországban már többször kifogtuk a 16 fokos vizet, rosszidőt :-(

Most júniusban voltunk utoljára...legalább 10 évig nem adok esélyt Horvátországnak, sajnos.


Viszont igaz, amit írt az egyik előző válaszoló. Gondoljátok meg, hogy esetleg Sartira mentek. Hihetetlenül jó a tengerpartja és Sarti Beachen nincs annyi szórakozóhely, csendes része Sartinak.

2010. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2010. dec. 28. 14:37
 14/20 anonim válasza:
100%

Én is voltam már Görögországban és Horvátországban is. Mi mondjuk kirándulós turisták vagyunk.

Görögországban rengeteg a látnivaló, viszont a part tényleg homokos.Ha strandolósak vagytok mindenképpen Görögország.

Horvátországban sziklás a tengerpart, de az meg más miatt gyönyörű. Én imádom a sziklás partokat és hát Ho.nagyon szép.

2010. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát, ha szerintem mindkét helyen voltatok már, akkor Görögország. Mi idén Olympic Beachen voltunk [Paralia mellett], nekem nagyon tetszett :) Főleg az, hogy minden más, mint itthon :D

2011-ben Horvátországba megyünk, én eddig csak 1x voltam ott, 1 napra, Dubrovnikban, hát...az árak elég magasak voltak, de szeretnék elmenni 10 napra is :)

Ja, Paralián is voltam 5napig, 2009-ben, csak annyi különbséggel, hogy tavasszal, áprilisban. Szerencsére pár gyrosozó, meg pár bolt ki volt nyitva, és a tengerbe is belementem, de azért nem úsztam, mert elég hideg volt...:S

Ja, Olympic Beach-en találkoztam pár medúzával, de amint megláttam őket, húztam kifelé, és mentünk másfelé :D

Amúgy Paralia legvégén, a kikötőnél nagyon szép, tiszta a víz, és csak pár ember fürdik arrafelé. Mi csak 1x fürödtünk ott, még első nap, azért, mert átsétáltunk Paraliára [bár buszoztunk volna inkább xD], aztán többször nem mentünk [vagyis 1x még átmentünk a nyaralás végefelé vásárolni souvenireket a családnak, de fürdeni nem mentünk], azért mert r.hadt sokat kell sétálni, meg jó volt OB-n is =)

2010. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy már nem aktuális, de válaszolok. Én eddig csak Görögországban voltam, így csak erről tudok véleményt mondani. Voltam Paráliéban, és gyönyörű szép. Ráadásul már júniusban is meleg a tenger, sok ott a magyar, meleg van, barátságosak az emberek, a kaja szuper, és sok a kirándulási lehetőség. Tényleg szép. És éjszaka pezseg az élet! Van ott egy hatalmas szórakozóhely. Igaz én csak kívülről láttam, mert családdal voltunk és így inkább nem mentünk be. Mi a Hotel Girnisben voltunk, ami helyi besorolás szerint 3*-os. Nagyon jó szálloda. Van egy kisebb medencéje, ha esetleg már unnád a tengert. 250 méterre van a parti sétánytól. A szobák tiszták, igényesen vannak berendezve a szobák, helyi építészeti stílus szerint. És ami külön tetszett az az illat ami a hotelben volt :DD Ami meg magát az üdülőfalut illeti: helyi viszonylatokhoz képest olcsóbb a kaja, és nagyon finom. A boltok is olcsók és este egész sokáig nyitva vannak. Ha nem tudsz jól angolon vagy más indegen nyelven az se baj mert ott sok görög tud magyarul is, mivel ott a turisták 70 %-a magyar. Egyetlenegy rossz tapasztalatom csak a buszútról van. Odafele kitört az ablak, de szerencsére idővel megérkeztünk :D Úgyhogy ha teheted inkább repülővel menj..
2011. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok azt kifelejtettem hogy én is találkoztam pár medúzával, csak annyi külömbséggel hogy meg is csíptek. De nem fájt nagyon, mert kicsik voltak. Ennyi az összes rossz tapasztalatom.
2011. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

GÖRÖGORSZÁG!!!!! Én Nei Poriban 3-szor voltam már (Paraliától nincs messze) és egyszerűen megunhatatlan. Gyönyörű homokos a part, nappal nyugis, mindenki a parton pihen.. :) késő délután, kora este beindul az élet, és meg sem áll hajnalig. :D Viszonylag olcsónak mondanám (mind a szállás, mind a kaja, szuvenír..stb) Mondjuk én ékszereket Paralián vettem, mert ott voltak nagy akciók. :)

Ja és vannak fakultatív kirándulások. (Olimposz, Meteorak, Athén, Skiatos..stb)

Úgyhogy én Görögország párti vagyok!

2011. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Paráliára ne menj! Minden magyar ott áll meg, a víz nem túl tiszta, nagy tömegnyomor van.Horvátországon sok szép hely van, ha nyüzsgésre vágysz ott is megtalálod, és még közelebb is vagy Magyarországhoz
2011. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Mi Horvátországba nem voltunk.Görögországba azt hiszem 5x,voltunk Athén-ban,2x Paralián,Tolo-n és még egy furcsa helyen.Nagyon szép és nagyon jó a hangulat.Napközben legfőként az élelmiszer boltok vannak nyitva.Este kb 22.00-kor kezdődik az élet,akkor kezd el nyüzsögni a város.Nagyon szép hely,tesóm imádja a delfineket és az egyik hajóút alkalmával Tolo-n láttunk is nagyon sokat..iszonyú szépek voltak. :D
2011. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!