Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek Európa 10 legszegényebb...

Melyek Európa 10 legszegényebb országai? (rangsorolva! )

Figyelt kérdés
Teszem azt első Ukrajna stb.
2010. dec. 29. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

Messze nem vagyunk benne ,hidd csak el!

Sőt a világátlagban is az átlag fölött vagyunk!

2011. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem Ukrajna a legszegényebb de a mennye nem vagyunk benne nem annyira igaz.

A világátlag fölött van Románia, Ukrajna is jóval, de ez csak azért van mert a világátlagot "lehúzzák" a fejlődő országok pl Afrika.

Mo amúgy pénzügyileg rosszabb helyzetben van mint Szlovákia vagy Románia (államnak sok a tartozása) de mégis jobb itt az életszínvonal. Szóval nehéz megmondani. Ami bitos h Románia, Ukrajna, Moldávia, Albánia, Bulgária ált be szokott kerülni a legszegényebb országok közé, Mo kicsit jobb, de nem vagyunk - és még sokára leszünk olyan szinten mint pl a lengyelek.

2011. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
*mennye=messze
2011. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: És neked afrika egy ország???? :D
2011. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze h nem ország =.= Tudod hogy értettem, de elismerem pongyolán fogalmaztam, biztos siettem. A ~80 fejlődő országra gondoltam ami 'lehúzza' a világátlagot. mindegy a kérdés Európa legszegényebb országaira vonatkozott szóval az nem számít h a fejlődő országokhoz képest hol állunk.
2011. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Románia biztos hogy nincs a 10 legszegényebb között. Az EU 3 legszegényebb országát tudom: Bulgária, Magyarország És Románia
2012. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
39%
Magyarország se szegény,se gazdag. Magyarországnál vannak Európában sokkal de sokkal szegényebb országok,és sokkal de sokkal gazdagabb országok is. Az ország egy főre jutó GDP je is átlagos talán egy kicsit több is, mint az átlag Európában.Csak nézz körbe a nagy városokban Budapest,Debrecen,Pécs,stb.rengetek méreg drága autó,Luxus villák Budán,stb A nagy bevásárló központokban minden nap az emberek rengeteg pénzt költenek, a Balcsin száz ezrek nyaralnak méregdrága szállodákban méregdrága ételeket fogyasztanak ..Erről rengeteget lehetne beszélni hogy itt mi minden van ami más országokba nincs,Szóval ha szegény ország lenne,nem így nézne ki.
2012. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
És akkor az mi, hogy a magyarországi gyerekek 60%-a a szegélnységi küszöb alatt él már 2007 óta?
2012. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%

"És akkor az mi, hogy a magyarországi gyerekek 60%-a a szegélnységi küszöb alatt él már 2007 óta?"


Hazugság... vagy óriási cigány szaporulat.

2012. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazugsag. Es a gyerekeknek csak 30%-a cigany.
2012. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!