Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélyben mennyire biztonságos...

Erdélyben mennyire biztonságos utazni autóval? (Autólopás? Feltörés? )

Figyelt kérdés

Gondolnék itt az utak állapotára és az is érdekelne,

hogy a közbiztonság milyen?


2011. jan. 25. 18:25
 1/9 anonim válasza:
Hat a nemzetkozi es a megyei utak szerintem jok(garantalni csak a kolozs- es marosmegyeire tudok), viszont ha kisebb telepuleseket szeretnel utba ejteni vagy esetleg a hegykbe kiruccanni akkor erhetnek kellemetlen helyzetek. Biztonsag szempotjabol csak annyit tudok mondani, hogy ismeretsegi koromben senkitol nem hallottam hogy elloptak volna a kocsijat vagy barmijet is belole, viszont egyik haverom amikor Kolozsvarrol felment Pestre a nyaron, s mar elso heten elloptak a kocsijat egy kamerazott parkolohazbol.
2011. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát autolopásról ritkán hallani általános autok kőrében,mondjuk ha 100000 eurós autód van akkor van esély arra hogy ellopják,persze függ hova is mész,a főutak elég jók,én is inkább maros és kolozs megyéről tudok infot adni,a legjobb ut az az E60-as,annyi hogy nagy a forgalom rajta,de érdemesebb ezt használni még igy is.
2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csaby71 válasza:
Útminőség szempontjából itthon rosszabb utak vannak, a kocsiban nem kell semmit hagyni,akkor nem törik fel, a kocsit nem lopják el, mert ott drágább kocsikkal furikáznak...
2011. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az utak rosszabbak, sokkal hosszabb időt számolj rá.

Ha előtted az úton valami torlaszt látsz (pl.egy roncsot berakrva az út közepére), ne álj meg, ne szállj ki, mert akkor épp téged akarnak leütni, és az autódat elvinni. ez nem vicc sajnos, apunál bepróbálkoztak.

2011. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A főutak jók, autólopás ritka hiszen ott a Merci, audi, bmw az átlagos. Nem a buzuki meg a kOpel mint itthon. Ez van!!
2011. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkinek.
2011. jan. 25. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy az útminőség jó, csak a kanyargós utak miatt több időt vesz el az utazás.

Bulgáriában pl. több autólopásról hallani.

2011. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Annak idején, "csak" az ablaktörlőket lopkodták

Romániában és Bulgáriában...

2011. jan. 28. 05:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a Bulgáriában most már az autót is igénylik hozzá.
2011. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!