Kezdőoldal » Utazás » Európa » Osztrák vonatjeggyel kapcsolat...

Osztrák vonatjeggyel kapcsolatban t*dna vki segíteni?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a 4 napos kirándulójegyek, amivel haza tudok ingyen jönni 4 napon belül. Kicsúsztam az időből így kint is kellett vennem, de ott 1 hónapra adták! Most megint megyek majd ki, akkor ez érvényes a kifele irányba is?

Köszi!


2011. febr. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem a kerdest, mi az hogy ott 1 honapra adtak? Nincs rairva? Vagy mi van rairva? Nem is mondtak???
2011. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát amikor megveszem akkor ráírja az ügyintéző, hogy 2011. 02. 4-2011. 02. 8-ig érvényes! Na amit kint vettem Ausztriában arra egy hónap időtartam van írva.
2011. febr. 10. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
igen azalatt az egy hónapon belül amíg érvényes, addig lehet használni, de azon belül mindegy
2011. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de ez attól függ, hogy oda-vagy vissza adták e...

mert ha csak odafelé érvényes, vagyis csak egy sima jegyet adtak akkor nem


ha viszont egy kirándulójegyet vagy egy oda vissza jegyet adtak akkor még vissza is mehetsz vele


tehát azt nem írtad, hogy milyen jegyet adtak odakint? csak sima jegyet vagy kirándulójegyet adtak ott is?

de én szerintem csak sima jegyet kaptál ami viszont nem érvényes csak oda

2011. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!