Kezdőoldal » Utazás » Európa » 8 általánossal is lehet...

8 általánossal is lehet munkát vállalni Londonban?

Figyelt kérdés
Néztem a londonimagyarok.hu-t és nem találtam végzettség követelményt. Az lehet hogy még érettségi se kell?
2011. febr. 28. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Itt kint Angliában az érettségi semmit nem ér!

Ami fontos egy nagyon jó szakma,és jó angol nyelvtudás..Ha ezek megvannak akkor akár rögtön kapsz melót.Ha nincs csak 8 általános végzettséged akkor legyen mellette angol nyelvtudásod..Anélkül nem sok esélyed lesz..

2011. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az megvan :)
2011. febr. 28. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

ha nyelvtudásod van akkor tényleg kimehetsz már szerencsét próbálni, de kérdem én:

NEM SZÉGYELED MAGAD, HOGY NYOLC ÁLTALÁNOSSAL SZAKKÉPZETTSÉG ÉRETTSÉGI NÉLKÜL VAGYIS HÜLYÉN MÁR KI IS AKARSZ MENNI????

HA AZÉRT NINCS TÖBB ISKOLAI VÉGZETTSÉGED MERT AKKORA HÜLYE VAGY AKKOR OTT SEM LESZ BELŐLED SEMMI

HA MEG FIATAL VAGY VÁRJ MÉG MÉG MEG NEM LESZ AZ ÉRETTSÉGID MEG A SZAKMA ESETLEG DIPLOMA NE ADJ ISTEN MÉG EGY NYELV ÉS HA EKKOR ITTHON NEM TALÁLSZ MUNKÁT MAJD AKKOR

MENJ


DE NEM TUDOM MIT GONDOLSZ: VAN OTT ELÉG HÜLYE ISKOLÁZATLAN NÉGER MEG ARAB MIÉRT KÉNE MÉG ODA TÖBB ÉS TÖBB EMBER

OKOS EMBEREK KELLENÉNEK AKIK ÖREGBÍTIK HAZÁNK HÍRNEVÉT NEM DROGCSEMPÉSZ TANULATLAN TAKARÍTÓ NÉGER SZOLGÁJA SENKI

2011. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy paraszt vagy kedves előző.

Remélem neked semmi sem fog sikerülni az életedben a diplomáiddal.

2011. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

miért nincs igazam

először is valaki mondjuk 20 éves lesz

: megcsinálja az érettségit

-tán emelet szinten

-első utána második diploma

-közben turistaként bejárja a földet ( Minimum Nyugat- Európa, USA, Japán, Kína, india, Ausztrália, Észak és Dél afrika)

-legalább két nyelv felső fokon

-és ezután legalább két évet(!!!!!!!!!!) Magyarországon dolgozni és adózni

-és ezután el lehet gondolkodni(!!!) nem menni csak gondolni, hogy esetleg tán ki lehetne menni


ha mindenki így menne ki akkor már nem néznék le a magyarokat a lengyelekkel együtt angliában


mert drogfutárnak vagy stricinek a líbiai menekült és a bangladesi is megteszi, takarításra már nem kell ember oda

2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:19

pedig nincs igazad..Angliába az érettségid semmit nem ér,még az emeltszint sem..A diploma sem mind jó..Hiba van büfé szakra diplomád itt kint avval is minimum a fenekedet törölheted ki..Attól,hogy valaki 8 általános végzettségű,még nem biztos hogy hülye..Sok olyan embert ismerek akinek szintén csak 8 általánosa van,és elég jól boldogul az életben,pusztán azért mert van sütnivalója..

Amúgy is miről beszélsz te? Világot látni??Ausztrália,India,Japán??? 20 évesen nem mindenki ilyen piszok gazdag,hogy ezt mind körbe járja...Nem mindenkinek van gazdag apukája hogy mindezt finanszírozza..Attól még szerencsét próbálhat bárki külföldön,és nem kell mosogatnia,ha szerencsés,ha tudja a nyelvet..

Csak megsúgom neked,hogy én sem voltam ezeken az egzotikus tájakon..Nekem nincsenek gazdag szülők akik állták volna akár az útiköltséget,akár az egyetemi tanulmányokat..Nincs diplomám.Van érettségim amit felnőtt fejjel tettem le.De felesleges pénzkidobás volt,mert sehol nem kérik..Van szakmám az igaz..Nincs nyelvvizsgám..Mégis Angliában élek,és nem takarítóként dolgozom..(a szakmámban helyezkedtem el)

Jól keresek,jól boldogulok..

Szóval nem kell hülyének,és életképtelenek tartani azokat akiknek nincs diplomájuk...A legtöbben ezt is megvásárolják,mert van rá pénzük...

2011. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!