Kezdőoldal » Utazás » Európa » A ferihegyi transitban milyen...

A ferihegyi transitban milyen árak vannak? A duty free honlapon nem mindent találtam meg.

Figyelt kérdés
Egy 0.5 l víz vagy gyümölcslé mennyibe kerül?A keksz is érdekelne.A kisfiammal megyek és ott kell megvennem majd,de nem tudom mennyibe kerül.
2011. márc. 1. 13:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
Füldugulásra,fájásra az ásítás is remek,feltéve,ha tud már ásítozni kérésre.Viszont érdemes lenne elmesélni neki,hogy milyen a fel-leszállás,nehogy megijedjen.Mondd el neki,hogy olyan lesz,mint amikor a metró hirtelen felgyorsul,aztán már egyenesen fog menni a repesz,stb..Szerintem pár perc után már élvezni fogja.
2011. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ja a lényeget nem írtam..Elég zúzós árak vannak,azért a kúton olcsóbbak a vizek,de szerintem is kézipoggyászban fel tudsz neki vinni vizet is,meg kekszet is.Az édességek pedig horror áron vannak ott...
2011. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a reptéren minden mindig nagyon drága. eu-s árak vannak magyarországon is. én is gyakran repülök, múltkor apum kikísért és vettem neki egy sima fekete eszpresszó kávét. 900 ft volt. na csak néztem, mert szerintem még németben sem ennyi a sima kis eszpresszó..
2011. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!