Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban is osztogatnak...

Londonban is osztogatnak Metropol újságot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

ahham :D én már volt hogy kaptam hozzá csokit is vagy joghurtot :D

jah amugy NYban is nyomtak már a kezembe :)

2011. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zolka50 ***** válasza:
Az Evening Standardot osztogatják ingyen Londonban. Kis pénzkereset leginkább külföldieknek.
2011. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nem vágom, hogy az utolsó milyen pénzkeresetre céloz ezzel kapcsolatban... de mindegy.


Délelőtt a Metro újság van ingyen, délután meg az Evening Standard. Plusz van még valami Sport újság, ami heti lap... talán minden szerdán vagy csütörtökön jelenik meg, meg valami női újság, ami meg minden kedden talán.

2011. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zolka50 ***** válasza:
Mert szerinted ingyen osztogatják a lapot? Hol élsz te?
2011. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zolka50 ***** válasza:
Ha nem vágod, miért szólsz bele?!
2011. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zolka50 ***** válasza:
No jó, jobb, ha tudod, hogy fizetnek, azoknak, akik osztogatják az újságot. Tudom, neked ez magas, de hát ez van.
2011. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zolika50... látom te egy nagyon egyszerű lélek vagy. :D :D :D

Mond, akkor ebben az esetben miért nem említetted meg az újságírókat, a hirdetésfelvevőket, a nyomdászokat, a kiszállítókat és még 10000 másik embert, aki részt vesz az újság létrejöttében?

Mellesleg elárulom, hogy nem egyszer nyomott már a kezembe ilyen újságot angol is.

2011. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zolka50 ***** válasza:
Névtelen senki! Te igen bonyolult lélek lehetsz, ha egyszer azt állítod, hogy az újság osztogatásával nem lehet pénzt keresni, aztán ennek az ellenkezőjét. Szerintem, viszont te szimplán egy beképzelt marha vagy.
2011. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!