Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudhatom meg a foglalasi...

Hogy tudhatom meg a foglalasi kodom a wizzairnal?

Figyelt kérdés

Interneten rendeltem a jegyem,bankkartyaval fizettem.a gondom az,hogy rendeleskor veletlenul elirtam az email cimem,nem ...@gmail.com-ot,hanem .....@gmail.hu-t irtam.

Olyan nem is letezik,tehat arra kuldtek volna ki a foglalasi kodom.

Mit tudok ilyenkor tenni,kifizettem,megsincs jegyem emiatt.Tud valaki tanacsot adni?koszonom


2011. márc. 9. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket. Neved, adataid alapján csak beazonosítanak, aztán majd megmondják, mi a teendő.
2011. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
illetve a weblapjukon nem tudsz belépni? gondolom, mutatja a foglalásaidat a rendszer. Vagy registrációnál is rossz címet adtál meg?
2011. márc. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget,de a weboldalukon a sajat foglalasaimat csak ugy lehetne megnezni,ha beirnam a foglalasi kodot.

Megprobalom hivni oket,vegulis csak az kellene,hogy bediktalom az emailcimem,es arra kuldeniuk kellene a kodot.

2011. márc. 10. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
becsekkolásnál sem kell a foglalási kód, mi most voltunk novemberben, kutya sem kérdezte, csak a személyit adtuk oda
2011. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo,persze,csak ha internetes utasfelvetelt kersz,akkor fontos.Mivel en ugy kertem,nekem fontos volt a kod.De mar megvan,elkuldtek a normalis email cimemre,irtam nekik,hogy tevedesbol rosszat adtam.Nagyon segitokeszek voltak es mar semmi gond.Koszi mindenkinek!
2011. márc. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!